Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Problem...?
STRANA 1 OD 1
stevs986 Problem...? 28.07.2008. 22:53 T11171

status: user
broj poruka: 100

Imam jedan banalni problem koji me uzasno nervira... Posto trenutno koristim dial-up konekciju, svaki put kada otvorim mozillu iako recimo zelim da pregledam nesto u off line rezimu on mi ponudi onaj prozorcic za konekiju, pokusavao sam nekako da to iskljucim ali bezuspesno... Molim za pomoc...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 28.07.2008. 23:49 #64395

status: user
broj poruka: 2270
Prvo isključi početnu stranu (Tools-options-main-when firefox starts-show blank page).
Dajle imaš File-Work offline. AKo ga ostaviš offline kad napuštaš program, sledeće uključenje će i dalje biti offline. Preporučujem da instaliraš toolbar buttons i izvučeš dugme Work offline negde na toolbar da ne bi stalno prebirao po meniju. Na kraju, možeš da napraviš skraćenicu koja će firefox.exe da poziva sa -offline parametrom (c:progam files...firefox.exe -offline). Nažalost ovo ne radi na v3.x. Ako neko zna kako da se to uradi iz komandne linije (možda su promenili switch?) neka javi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nashman ... 29.07.2008. 09:01 #64418

status: user
broj poruka: 146

Control panel > Internet options > Connections čekirati Never dial a connection, možda pomogne.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs