Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Moguc dokaz o skorijoj promeni ADSL brzina u Srbiji
STRANA 1 OD 1
Panta019 Moguc dokaz o skorijoj promeni ADSL brzina u Srbiji 07.08.2008. 21:31 T11330

status: user
broj poruka: 1583
U lelekomu su imali neku sednicu pre nekoliko dana i evo o cemu su raspravljali.

http://www.jedinstveni-sindikat.org.yu/arhiva/2008/01_08.php

Na strani 2 sam video nesto interesantno.

U odeljku gde pise Paket odluka o cenama telekomunikacionih odluka u stavovima 1 i 2 pise Odluka o cenama NOVIH paketa usluge ADSL samo sto se jedan stav odnosi na korisnike a drugi na veleprodaju prema Internet provajderima.

Ona misao NOVIH paketa usluge ADSL moze da ukazuje na to da ce se formitati ili su formirane cene novih adsl paketa koji do sada nisu bili.

Kako ja tumacim ovu misao NOVIH paketa ADSL usluge u recenici verovatno ce doci do promene brzine jer zasto bi se uopste pominjala rec NOVIH u toj recenici ako je u pitanju samo promena cene paketa a ne brzine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Jeee 07.08.2008. 21:34 #65379

status: user
broj poruka: 373
Red bi bio...
Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj Federal Bureau of Investigation, agent Fox Mulder... 07.08.2008. 22:16 #65384

status: user
broj poruka: 2236
Ja sam jutros protumacio da mi je prijem u stanu slabiji za 3 crte na VIP kartici, od 7,
sto je moguc dokaz da je jedna od onih odredbi o sjedinjavanju operatera vec `na snazi`, inace je prijem toliki na 064 kartici, od x/10/1999, iliti od kada znam za Telekom Srbija. To je bila prva stvar koju sam jutros pomislio, posle gledanja u ekran svog telekomunikacionog uredjaja, majke mi, ono... okrecem dlanove ka zemlji i sve to :)

Sto se tice `novih paketa` + mog poznavanja LELEkomovog dosadasnjeg poslovnog ponasanja, ja bih sa skoro 100% sigurnosti odmah sada mogao reci da je ovo uvertira za pakete sa ogranicenim protokom, koji su aktuelni na kablovskom internetu.

A cena ce da padne ili brzina da se poveca kada budu izbili protesti zbog male brzine(kradje protoka) interneta, a ovde se ne protestvuje ni kada hleb i jogurt poskupe, ni kada evro padne za 5%, ni kada u Bosni ukinu carinu(npr. i na uvozne automobile), a sve se ovo desilo u prethodnih 10 dana, verovali ili ne.
Zato svi do sada poznaju frizera onog `haskog optuzenika`.

Ti skenirani papiri pokazuju cisto zvanicenje monopola, takoreci k/rcenje, ili se neko igrao u kucnoj radinosti.

Veca brzina od trenutne je jedna potpuno normalna i zdrava pojava, jer i corave svrake sada vec znaju da su ove tarife najblaze napisano lopovske, a i u Srbiji je malo tezi slucaj da se pokaze covekolikost ljudske rase na takav nacin.

Pozdrav.


Када сви мисле исто, значи да нико не мисли довољно

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rambos1 re 08.08.2008. 13:19 #65447

status: user
broj poruka: 11

Veca brzina vece cene tako je to u Srbiji.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs