Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
XXX DRAJVERI
STRANA 1 OD 1
TOMANS XXX DRAJVERI 05.12.2005. 20:20 T1139

status: user
broj poruka: 1

TOMA NS DOBRO VECE SVIMA PRISUTNIMA. POTREBNA MI JE POMOC OKO PC HARDVERA NA KOJEM NEMA NALEPNICE PROIZVODJACA,A XP GA NE PREPOZNAJE.DA NE ZNA NEKO MOZDA NEKI USLUZNI PROGRAM KOJI PREPOZNAJE UREDJAJ KOJI JE PRIKLUCEN ILI NESTO SLICNO.UNAPRED ZAHVALAN SVIMA KJI HOCE DA POMOGNU
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Malo uputstvo 05.12.2005. 21:00 #3256

status: user
broj poruka: 6643

Postoji sajt (ili možda više njih) koji funkcioniše na osnovu oznaka na hardware-u koje su nam inače kriptične: naravno, misli se na štampanu ploču ili najvažnije integrisano kolo - čip, a ne na boraniju tipa tranzisotri - kondenzatori.... Bilo bi lepo da ti još mogu navesti i ime - adresu sajta, ali, to mi je trebalo samo jednom i to poodavno, tako da je pri čišćenju favorita, taj sajt nepovratno nestao. To neka ti bude usmerenje kad googlaš (npr: hardware identifier, hardware code, itd.).
GOOOOOOOD LUCK...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun Aida 32 05.12.2005. 22:27 #3261

status: user
broj poruka: 105
Probaj sa programom aida 32
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 05.12.2005. 23:34 #3262

status: user
broj poruka: 736
Odlican program te namene je Everest.Postoji i besplatna verzija (Home Edition,sitne razlike u odnosu na Ultimate Edition), sajt je https://www.lavalys.com.Program odlicno prepoznaje hardver ,drajvere i sl., mnoogo bolje od popularne Sandre 2005.Inace izgleda identicno kao i pomenuta Aida32 koja ,koliko ja znam vishe ne postoji.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Ima resenja 05.12.2005. 23:41 #3264

status: user
broj poruka: 327
Everest je novija verzija programa AIDA 32 tako da je prakticno update-ovan novijim hardverom.
Inace probaj na https://www.driverguide.com
Sve sto sam ikada trazio tamo sam nasao. Pretpostavljam da bar znas o kojoj vrsti hardvera se radi, tj. da li je to mrezna, zvucna... Taj podatak ce ti eventualno suziti spisak drajvera koji ce sajt da izbaci. Tamo ti treba registracija koja je besplatna. Unesi znakovnu oznaku na npr. glavnom cipu koji vidis na hardveru (obicno je to najveci cip) i to bi trebalo da bude to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs