Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Wireless na Ceraku
STRANA 1 OD 1
NDSystem Wireless na Ceraku 18.08.2008. 13:18 T11504

status: user
broj poruka: 209
Pozdrav svima

Vec 4 godine koristim usluge jednog wireless provajdera zbog nemogucnosti uzimanja u obzir bilo koje druge varijante (stara centrala, dvojnik, nemogucnost kablovskog neta...)
Ove 4 godine sam tu i tamop bio zadovoljan, ali u zadnjih par meseci su toliko postali losi i nemarni d aje to strasno. Cak im se i AP preko koga se ja vezujem na net redovno gasi u 00:00, a pali se u 9h narednog dana. Da nije tuzno, bilo bi smesno.
Ne zelim da placam za takvu uslugu, jer pored gasenja AP-a retko kada i imam neki normalan protok, iza nat-a sam, nemam e-mail adresu uz nalog, itd... da ne davim.
Interesuje me postoji li jos neki wireless provajder na Ceraku jer zelim sto pre da se otkacim od ovih...

Unapred zahvalan




Dušan Nastić
Beograd,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Baladica Ko su `ti`? 18.08.2008. 14:37 #66619

status: user
broj poruka: 1

Posto ja planiram da se pretplatim na wireless na Ceraku!

Baladica

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Da nisi ti... 18.08.2008. 19:14 #66644

status: user
broj poruka: 209
... mozda jedan od ovih koji rade sa tim drumskim razbojnicima, posto vidim da si se tek upisao i da ti je ovo prva poruka? Zelis mozda da pravim reklamu tako losoj firmi kao sto su oni (vi)?


Dušan Nastić
Beograd,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grr Wireless na Ceraku 18.08.2008. 20:31 #66664

status: user
broj poruka: 242
ovo nije reklama al last bajt odlicno radi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Mozda tebi radi 18.08.2008. 20:53 #66670

status: user
broj poruka: 209
ali meni ne radi nikako. Bas sada mi je trebalo cirka 5 minuta kako bih uopste usao na sajt pc berze, a inace mi je limit do ponoci, jer se tada njihov AP gasi a onda pali oko 9h ujutru:)))) Ma smejurija. Onda stalno ubedjuju i tvrde kako sve to radi normalno i da je sve to ok ko da je neko pao s`marsa. Inace nemaju ni e-mail server, a svi smo iza nata. Svi portovi su skoro zatvoreni, pa cak ni najobicniji pop3 server cesto nece da `prodje` a o ostalom da ne govorim. Mozda si ti rodjen pod srecnom antenom pa ti sve radi, al meni jok. A cuo sam jos dosta njih koji su nezadovoljni njihovim uslugama, do duse ne ovde na forumu. Mesec dana ne mogu da sastave da AP radi 24 sata, a naplacuju flat rate:))) Link od 384/384 bi vise mogao da se nazove 3.84/3.84. Ko zna, mozda su zaboravili da stave zarez. Kada odes kod njih, sve fino kulturno... pokazuju topografiju mreze, pokazuju razne grafikone i pitaju se kako to... pa kod nas radi sve najnormalnije. Po meni su najveci prevaranti koje sam do sada sreo. Znam da nista puno nije bolje ni kod ostalih, ali ovo je bas preterano. Ja nisam neki zahtevan korisnik. Ne trazim nista osim dostupnosti linka 24h/7 dana u nedelji, i da mogu da skinem kada mi nesto treba, a ne da cekam da se AP upali pa onda da se molim da skinem fajl od 15-20mb za sat, sat ipo. Dvoje mojih komsija je islo preko mog AP-a na njih i cim su dobili digitalnu centralu pobegli ljudi glavom bez obzira, i presli na ADSL. Mozda ima i vas kojima sve radi kako treba... mozda vas bas `ubolo` al meni ne radi skoro nista. Tehnicka podrska im je 0, link 0, usluga 0. Jedino su ljubazni kada im odneses pare. Onda su bas raspolozeni dok ih guraju u fioku. Bas lepo. Pitam se samo koliko misle da ce jos moci da varaju narod (barem vecinu) i zelim im sve najbolje u daljem radu. Bilo bi lepo da budu posteni. Jeste da se sa postenjem manje zaradjuje, ali na duze staze je mnogo isplativije. Mozda su i oni svesni toga, pa zure da uzmu sta mogu.... `Take money and run`:)))



Toliko o mom iskustvu, a vi sto vam radi lepo svaka vam cast. Bas vas je ubol`o
Dušan Nastić
Beograd,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grr ??? 18.08.2008. 21:02 #66672

status: user
broj poruka: 242
evo sad slusham neki radio, sve lepo radi.broj tehnicke podrshke ne znam(imam negde zapisan)igre u mrezi rade odlicno, na netu sa madjarima isto pegla(oni imaju naj manji ping)
ili ti je losha oprema ili ti je vindos u haosu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Heh... 18.08.2008. 21:09 #66674

status: user
broj poruka: 209
Nije nista od toga sto si naveo. Probano na vise razlicitih racunara, rutera, sviceva. Opremu su mi oni prodali. Mogao sam da je nabavim daleko jeftinije da sam je kupovao sam, ali sam bas zbog ovakvoh stvari uzeo od njih sve komplet da ne bi dolazilo do onog poznatog odgovora `ne radi ti zbog opreme` ali vidis nista to nije promenilo. Do pre dva meseca je radilo ok, sa po nekada duzim ili kracim prekidima ali sada ne radi nikako. AP preko koga se ja kacim pre mesec dana, tri dana nije uopste radio, pa su mu onda izmestili napajanje na drugo mesto i izgleda da su ga zakacili na neko mesto gde se struja gasi u ponoc a ponovo ukljucuje u 9 ujutru. To i oni znaju sve, jer sam pricao sa njima. Proslo mesec dana a problem nisu resili. Nisu resili taj problem, a o ostalim problemima da i ne gopvorim. Mozda si ti u drugom delu mreze gde sve radi kako treba, ali ovde nista zivo ne funkcionise.
Dušan Nastić
Beograd,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 18.08.2008. 22:29 #66698

status: user
broj poruka: 9122
NDSystem sta ti dodjes Marku Nasticu DJ-u!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: ... 18.08.2008. 23:54 #66710

status: user
broj poruka: 1454
Njemu verovatno ništa, ali meni dođe komša. Uskoro sklapam konfiguraciju, pa će neko pravac kod tebe.


:: NDSystem sta ti dodjes Marku Nasticu DJ-u!!
::
:: Pozdrav
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs