Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Sta mislite o TP-link WiFi ruterima?
STRANA 1 OD 1
savcic Sta mislite o TP-link WiFi ruterima? 03.09.2008. 11:54 T11783

status: user
broj poruka: 212
tp link tl wr542g 10 100 4 ports, 1 wan port

Kakav je ovaj?
Da li je neko koristio Tp-link,kako se pokazao u praksi?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict ovako 03.09.2008. 12:53 #69068

status: user
broj poruka: 4515
Tp-Link nije los....kinez je #1
Ali ako imas Linksys poslednje generacije za 50e tu nema dileme! Linksys je bolji bukvalno u svakom smislu... od kvaliteta izdrade, interfejsa, hardware-a, lepsi 100x i ne smrdi kao TP-LINK :)


Pricu za 100m zaboravi :) .... Kod takvih uredjaja ti je domet 2-3 stana ispod/iznad. Mozda bi mogao da postignes 100m na nekoj livadi.


***************************************************
***************************************************


~~~~Mrzim: Nvideju, Nokiju i Lelekom.... Intel moze.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savcic Hvala... 03.09.2008. 13:06 #69069

status: user
broj poruka: 212



HVALA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 koristim ja wr-340 G 03.09.2008. 15:32 #69078

status: user
broj poruka: 938

i nije los za te pare,dok je stajao na stolu imao je domat do 30-40 metara ispred zgrade(I sprat).Kad sam ga montirao na zid to se prepolovilo?!Inace nikakvu drugu primedbu nemam,a dizajn k`o dizajn,nije mi ni bitan.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL China`s no1 .) 03.09.2008. 19:18 #69104

status: user
broj poruka: 537
Nije los TP, ja imam trenutno TP WR642G i radi savrseno. Nalazi se u mojoj sobi u prizemnoj kuci i kada sam ga testirao baca max signal kroz 2 kuce do ulice tj. oko 50tak metara. Posle toga opada kvalitet signala sa udaljenoscu (i naknadnim kucama koje se nadju izmedju routera i mene sa laptopom) tako da signal postane skoro neupotrebljiv na nekih 80tak metara i nekoliko kuca koje sluze kao prepreke. Znaci - cista pohvala :) Jedino sto mi se ne svidja je prednji panel sa nekim plavim diodama koje ubise preko noci tako da sa sam to resio jednostavno - okrenuo sam front panel ka zvucniku :) :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs