Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Eh ti majstori...
STRANA 1 OD 1
doca80 Eh ti majstori... 07.09.2008. 20:42 T11866

status: user
broj poruka: 3053
Da li vam se nekad desilo da oterate auto kod majstora zbog neke najbanalnije sitnice,nesto kao `cujem neko sitno kuckanje ispod haube mozda 2x u nedelju dana,majstore proverite jel sve u redu`!!! A on se zagleda,zaslusa,pa se malo ceska po glavi,pa vrti glavom,pa kaze`da da, mora da vam se presteluje samostelujuca stelzvrcna za gumbznu na blajzblingeru,crkao je ajnspric kod luftdekle i samoventilirajuca cincilatorska bolcna`!!! A vi onako socno zinete jer nemate pojma o cemu ovaj prica! I onda kazete`Auuuuuuu,majstore,pa koliko ce to da kosta` a on kaze `paaa ne znam,jedno dveipohiljadeosamsto dinara`!!! Vi se uvatite za glavu,pa za novcanik,i izadjete laksi za pola novcanika iz te radionice, a dosli ste u stvari zbog gotovo neprimetnog kuckanja koje je najverovatnije bila neka nebitna sitnica! Ma sigurno vam se desilo nesto tako nekada! E sad,pade mi na pamet,kao sto postoji ovaj forum o it-u,na kom mnogi ljudi dobiju odgovore koje traze,verovatno postoji neki mehanicarski forum na kom ljudi pricaju o problemima sa kolima. Ako znate,kazite!!!



KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nidzic hahaha koji si ti car 07.09.2008. 21:36 #69739

status: user
broj poruka: 215
I ja sam imao slichnih problema sa biklonkerom za gejmajlizovanje sto se stavlj ko leve bentne da ne shuhnajuju vimbroni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 07.09.2008. 21:41 #69741

status: user
broj poruka: 9122
Momci sta ste pili???

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nidzic haha 07.09.2008. 21:45 #69743

status: user
broj poruka: 215
Malo se shalimo...cirkus vodimo...se zezamo...on mene ja njuma...


POZDRAV
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drzacomp ima! 07.09.2008. 21:48 #69744

status: user
broj poruka: 359
ovde kod mene u kraju, izmedju trafike i fast food-a, svako vece visi bar 10 likova koji ce ti dati veoma egzoticne dijagnostike :)
valjda ces naci ali zamisli kako majstori podmazuju kolomascu tastaturu pa onda po celu noc razmenjuju iskustva na netu? nisam bas siguran...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 07.09.2008. 21:55 #69746

status: user
broj poruka: 9122
Najbolje je sad da ti odes kod tog istog majstora i kazes mu neki kvar u vezi racunara. Slusaj vic. Po Ajnstajnovoj teoriji relativiteta, Chuck Norris moze da vas udari juce!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: ima! 07.09.2008. 22:15 #69748

status: user
broj poruka: 3053

Ma mora da ima nesto...kad ima pekarski forum,sto ne bi bio mehanicarski...Kad pekari mogu ceo dan da mese,pa dodju kuci pa moraju da mese,verovatno jedva cekaju da to nekom na netu ispricaju uvece... hehehe


KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!

::
:: valjda ces naci ali zamisli kako majstori podmazuju kolomascu tastaturu pa onda po celu noc razmenjuju iskustva na netu? nisam bas siguran...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD Re: Eh ti majstori... 07.09.2008. 22:30 #69749

status: user
broj poruka: 412



:: Da li vam se nekad desilo da oterate auto kod majstora zbog neke najbanalnije sitnice,nesto kao `cujem neko sitno kuckanje ispod haube mozda 2x u nedelju dana,majstore proverite jel sve u redu`!!! A on se zagleda,zaslusa,pa se malo ceska po glavi,pa vrti glavom,pa kaze`da da, mora da vam se presteluje samostelujuca stelzvrcna za gumbznu na blajzblingeru,crkao je ajnspric kod luftdekle i samoventilirajuca cincilatorska bolcna`!!! A vi onako socno zinete jer nemate pojma o cemu ovaj prica! I onda kazete`Auuuuuuu,majstore,pa koliko ce to da kosta` a on kaze `paaa ne znam,jedno dveipohiljadeosamsto dinara`!!! Vi se uvatite za glavu,pa za novcanik,i izadjete laksi za pola novcanika iz te radionice, a dosli ste u stvari zbog gotovo neprimetnog kuckanja koje je najverovatnije bila neka nebitna sitnica! Ma sigurno vam se desilo nesto tako nekada! E sad,pade mi na pamet,kao sto postoji ovaj forum o it-u,na kom mnogi ljudi dobiju odgovore koje traze,verovatno postoji neki mehanicarski forum na kom ljudi pricaju o problemima sa kolima. Ako znate,kazite!!!
::
::
::
:: KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!

http://www.srbija4x4.com/modules/newbb/
http://www.mycity.co.yu/Automobilizam/

Zasto li je tako tesko koristiti google, nikad mi nece biti jasno. :)
P.S. Mozda ces naci ovde ono sta ti treba
A kad vec pricamo o pekarima i kuvarima.....
http://forum.djesi.ba/forumdisplay.php?f=30
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: Eh ti majstori... 07.09.2008. 22:44 #69752

status: user
broj poruka: 3053


E to trazim. Hvala.


:
:: :: :: :::
::
:: http://www.srbija4x4.com/modules/newbb
:: http://www.mycity.co.yu/Automobilizam
::
:: Zasto li je tako tesko koristiti google, nikad mi nece biti jasno. :
:: P.S. Mozda ces naci ovde ono sta ti treb
:: A kad vec pricamo o pekarima i kuvarima....
:: http://forum.djesi.ba/forumdisplay.php?f=30
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 07.09.2008. 22:44 #69753

status: user
broj poruka: 9122
Google nije tesko koristiti, nego covek je mislio da vec neko zna pa da se on ne muci, ali ovo je najjace sit sam se ismejao djesi.ba. Jos kada bi nasli neki forum na kome dobijas pare bilo bi odlicno!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD re 07.09.2008. 22:58 #69755

status: user
broj poruka: 412
@doca80: Nema na cemu

@gile23: To sam rekao uopsteno. A ni ja nisam znao forume, vec sam otkucao i guglu `forum za automehanicare` i ti sajtovi su bili na prvoj strani. Ono sto sam hteo reci je da treba uvek pogledati u pretrazivacu, pa tek onda pitati. A nije nesto tesko pogledati za druge, tu smo da pomazemo.
pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 07.09.2008. 23:20 #69759

status: user
broj poruka: 9122
Znam o cemu govoris, ponekad se odmah nadje ponekad mu treba 5 sati!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 07.09.2008. 23:40 #69766

status: user
broj poruka: 12057

Osim ako kvar nije u kvarcnutoj žicni šestocilindričnog kolena u bregastoj šulcni, onoj odmah do gumenog provodnika el. ulja.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Doco tft Belinea 22 incha koje kostaju 9 soma i kusur 08.09.2008. 09:50 #69792

status: user
broj poruka: 7700
Imas u supermarketima Tempo u Bgd ,to ti je kod luke Beograd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Doco tft Belinea 22 incha koje kostaju 9 soma i kusur 08.09.2008. 10:18 #69796

status: user
broj poruka: 3053

Hvala obradmi,nasao sam monitor za 80e,sad krecem po njega. pozzzzzzzzzzzzzz


KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!

:: Imas u supermarketima Tempo u Bgd ,to ti je kod luke Beograd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 08.09.2008. 10:35 #69797

status: user
broj poruka: 609

doco doco .-) evo ja koristim ovaj forum http://www.cannonballforums.se/ imas posebno forume za marke automobila...odlicni su...ja sam na mazda forumu :-) pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexakralj re 08.09.2008. 12:42 #69819

status: user
broj poruka: 424
http://www.tuningstyling.net/forum/
ima temu servis i odrzavanje i ubedljivo najposeceniji forum

TMI = Too Much Information

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs