Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Koji ruter....
STRANA 1 OD 1
Seraph Koji ruter.... 14.09.2008. 11:13 T11962

status: user
broj poruka: 15

Ovako,na adslu sam vec 3 god,i imam neki raspali asusov modem koji sam dobio od providera (Neobee).Konekcija je 512/64.Anyway,dodje meni tako da se prebacim sa 32bit os na 64bit os,i tu je problem....nema drivera za modem.Onda se ja spicih do Neobeeja i zatrazih ruter,a oni meni pricu kako ja njima moram da dam 4k kako bih dobio neku krsinu.Ja onda ispizdim jer gotovo svaki provider daje ruter for free svakom novom korisniku,a ja kod ovih 3 god a njih zabole....A jos moram da ih dajem 4k,ma da...E sad,odlucih se da kupim ruter,ali nemam pretstavu sta i kako.Ne treba mi wireless,znaci najobicniji adsl ruter,i da imam mogucnost da prikljucim konekciju na 2 kompa....znaci,nista specijalno,i po sto nizoj ceni,samo da radi svoj posao.
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doncocos Re: 14.09.2008. 11:35 #70567

status: user
broj poruka: 417
Uzmi neki TP Link i zavrsio si posao. Ja imam TD-8840B (ISDN) oko 7 meseci i nikakvih problema nemam sa njim.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60287. Broj poslatih odgovora: 646219.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs