Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Preporuka za stampac.
STRANA 1 OD 1
ixnay Preporuka za stampac. 20.12.2005. 22:18 T1200

status: user
broj poruka: 4

Da li moze neko da mi preporuci neki pouzdan i kvalitetan inkjet stampac cene oko 100e. Sta mislite o Canonu IP4200?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
viper :D 20.12.2005. 23:04 #3456

status: user
broj poruka: 61
znas sta... ti canon pixma su odlicni stampaci! Ali kad dodje vreme za punjenje gov^o. mnogo je skupa boja... ja ti preporucujem HP deskJet 5740 ili neki od novijih lexmark laserskih stampaca... sad imas laser u boji za 130 evra.. pa sto da dajes toliko za InkJet :D
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 21.12.2005. 02:39 #3460

status: user
broj poruka: 217

Laser u boji za 130 e? Gde??????

HP 5740 vs. Canon 4200? Doticni HP je klasu ili dve ispod Canona 4200 i moze se porediti sa Canonom 2000/2200.

Canonovi stampaci su jedni od najjeftinijih i najjednostavnijih za dopunu. Ketridzi su odvojeni od glave stampaca i originali kostaju 10-20 e, sto je bar duplo jeftinije od HP, a dopunjavanje ketridza kosta oko 200 din po boji u mnogobrojnim servisima sirom grada (ne ulazim u raspravu o kvalitetu boje).

Canon 4200 je fantastican stampac, uzmi i pevaj.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 21.12.2005. 04:49 #3461

status: user
broj poruka: 736
Slazem se u potpunosti sa Fencerom.Boja koshta kao i za druge shtampace, a
kertridzi su 10e.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ixnay Hvala 21.12.2005. 16:13 #3465

status: user
broj poruka: 4
Hvala puno na preporukama, uzeo je drugar IP4200 i stampac stampa EXTRA!
Ako kazete da su boje iste cene kao i za ostale stampace smatrajte da sam kupio pixmu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Re: :D 21.12.2005. 17:53 #3467

status: user
broj poruka: 21



:: znas sta... ti canon pixma su odlicni stampaci! Ali kad dodje vreme za punjenje gov^o. mnogo je skupa boja... ja ti preporucujem HP deskJet 5740 ili neki od novijih lexmark laserskih stampaca... sad imas laser u boji za 130 evra.. pa sto da dajes toliko za InkJet :

Gde si ti to izbunario za kertridze za Cannon?Oni su ti oko 600 din/kom. i to orginalni a za HP neces naci ispod 1000 din.
Boli pazar je HP jer je ipak kalitetniji mada su to sve iste tehnologija samo su neke finese koje niko nece koristiti razlika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Re: :D 21.12.2005. 17:54 #3468

status: user
broj poruka: 21



:: znas sta... ti canon pixma su odlicni stampaci! Ali kad dodje vreme za punjenje gov^o. mnogo je skupa boja... ja ti preporucujem HP deskJet 5740 ili neki od novijih lexmark laserskih stampaca... sad imas laser u boji za 130 evra.. pa sto da dajes toliko za InkJet :

Gde si ti to izbunario za kertridze za Cannon?Oni su ti oko 600 din/kom. i to orginalni a za HP neces naci ispod 1000 din.
Boli pazar je HP jer je ipak kalitetniji mada su to sve iste tehnologija samo su neke finese koje niko nece koristiti razlika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs