Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Problem sa verzijom 5.0.388 Kaspersky AVP-zna li neko resenje
STRANA 1 OD 1
Gonzales Problem sa verzijom 5.0.388 Kaspersky AVP-zna li neko resenje 25.12.2005. 11:30 T1213

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akcijuMasina
AMD Sempron 2600+ 32 bit processor
MSI MS-6570 sa integr. graf, mreznom i zvucnom
HDD Maxtor 80 Gb
Memorija 512 MB DDR400 Kingston
Sapphire Radeon 9550
Intel 536 EP modem
Sony Combo
Sony flopy
kuciste ANS Blackj 300W
Imam Kaspersky AVP 5.0.158 licenciran i sve radi dobro dok ne probam da ga upgrade-ujem na verziju 5.0.388- kada instaliram upgrade onda otkaze real time protection i antivirus database je corrupted, a prilikom pokusaja da se prikacim na mrezu i update-ujem basu dolazi do Bluescreen system crash-totall minidump of physical memory.Sada sam sve vratio na staro i radi dobro-u cemu je problem? Cak ni oni iz Kasperskog ne znaju nista bolje od saveta da instaliram kompletnu verziju 5.0.388 odjednom sa mojim CD key-om a da predhodnu 5.0.158 deinstaliram pre instalacije nove.Na CD imam trial verziju Kaspersky 5.0.388 Personal Pro-sve sam predhodno deinstalirao od Kasperskog, ocistio registry basu od instalacije i instalirao novu i rezultat je bio da nije hteo uopste da se pokrene. Sta da radim? Meni inace ovaj AVP radi odlicno sa ovom 5.0.158 verzijom, ali mi se svidja novi AVP
Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama EVO RESENJAAAA!!!! 25.12.2005. 17:57 #3502

status: user
broj poruka: 140

Diorama

Obrisi Kasperskog jer umanjuje snagu procesora do 40%!!!Otidji na https://www.grisoft.com i download-uj AVG + Firewall 20 i kusur MB-a je veliki file.ODlican je a evo ti i cd key za full 70-THXMV1-PM-C21-S5VPT-P5T-K2CX

E to ti je to.Uzivaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb KAV 26.12.2005. 11:30 #3507

status: user
broj poruka: 21



Skini verziju 5.0.372 pa se javi meni za licence key ali predhodmno izbrisi ga iz reg. baze tj.sve.Onda instaliraj KAV i skini kumalativnu sa njihovog sajta (KAV) i onda idi na update iz local foldera pa skini najnoviji update i mora da radi.KAV ce ti automatski prepraviti tu verziju na najnoviju sa patchevim.Licenca sto ja imam vazi od26.10.2006.Kad pokranes KAV onda ukljuci task menager pa vidi koliko trosi resurse a ne da slusas nebuloze.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales PROBLEM RESEN 31.12.2005. 09:38 #3584

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Problem je resen-Izbacio sam Zone Alarm Pro 6.0.667 iz kompa jer je izayivao pojavu Blue Screen of Death (BSOD),tj. Plavi ekran
Hvala na pomoci svima
Gonzales
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs