Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
STRANA 1 OD 1
MACHINE :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( 09.10.2008. 23:34 T12477

status: user
broj poruka: 5696
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

P.S. nije spam :(


- A N G E L -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 09.10.2008. 23:39 #74442

status: user
broj poruka: 1532
?


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( 09.10.2008. 23:39 #74443

status: user
broj poruka: 3053

WTF?!?!?!


KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!

:: :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(
::
:: P.S. nije spam :
::
::
:: - A N G E L -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 09.10.2008. 23:40 #74444

status: user
broj poruka: 12057

Šta te toliko rastužilo ? Ima li pomoći ?
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ma nema problema reeeeeeeeeci !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 09.10.2008. 23:40 #74445

status: user
broj poruka: 1117
uvatila te neka depresija a...you lost me negde kod sedamdeset osmog sad face-a...bi li mogao malo da elaboriras to...

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Jaooooooooooooooo 09.10.2008. 23:41 #74446

status: user
broj poruka: 3053

jel opet riba???


KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Jaooooooooooooooo 10.10.2008. 00:44 #74453

status: user
broj poruka: 3737
Ako je opet uzni neki alkohol i udri dok neprođe. Jbg.
a sta ti ja znam...

::
:: jel opet riba??
::
::
:: KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Jaooooooooooooooo 10.10.2008. 00:45 #74454

status: user
broj poruka: 3737

a sta ti ja znam...

:: Ako je opet(a rekao bih da jeste) uzni neki alkohol i udri dok neprođe. Jbg tako to ide
:: a sta ti ja znam..
::
:: ::
:: :: jel opet riba??
:: ::
:: ::
:: :: KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
civica Hm 10.10.2008. 10:14 #74491

status: user
broj poruka: 63
BIO NEKI COVEK,UPLASIO TE!!!???POKVARILA SU TI SE KOLICA???.........
KAKO MOZEMO DA POMOGNEMO ....PRICAJ BRE

Mlogo znatizeljan tip???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed seti se filma `Mi nismo andjeli` 10.10.2008. 12:04 #74506

status: user
broj poruka: 10988



gde na pocetku Djavo (Srdjan T) kaze tipu koji namerava da skoci sa zgrade: nece biti bolje, ucini to, ne oklevaj...mozda umes da letis!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: seti se filma `Mi nismo andjeli` 10.10.2008. 12:07 #74507

status: user
broj poruka: 3737
Izgleda da je gledao taj fil(pu pu daleko bilo)
a sta ti ja znam...

::
::
::
:: gde na pocetku Djavo (Srdjan T) kaze tipu koji namerava da skoci sa zgrade: nece biti bolje, ucini to, ne oklevaj...mozda umes da letis!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman ??? 10.10.2008. 12:11 #74508

status: user
broj poruka: 808
Da se nije zaglavila tastatura?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100noga Re: :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( 10.10.2008. 19:44 #74568

status: user
broj poruka: 188
Зар политика није забрањена на форуму?

......................
Не воле нас Бугари
ни Аустроугари
мрзе нас Јапанци
и Лилипутанци
......................

Б. Ђорђевић


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 10.10.2008. 21:52 #74629

status: user
broj poruka: 860
Pa o čemu se radi?

Linux user #457299, Ubuntu user #22262, Ubuntu Serbia user #738

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) 13.10.2008. 19:33 #75071

status: user
broj poruka: 9122
E sad malo spamovanja

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Mogu ja i jos samo recite :D, i liman je najjaci, ali ja mislim da ga je neki gaucos uvatio lasom i vezao oko kompa i rekao mu da pise (:, da bi ga ovaj isti odvezao, :D,...

Pozdrav!





:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs