Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
kako da se resim (its now safe to turn off your computer)
STRANA 1 OD 1
veselinkov kako da se resim (its now safe to turn off your computer) 08.01.2006. 01:47 T1269

status: user
broj poruka: 1

imam problem formatirao sam racunar i instalirao sam ponovo isti xp profesional koj sam imao i sve je bilo u redu , nekoliko puta sam gasio racunar i sve je bilo u redu i onda od jedanput kad idem na turn off racunar mi se negasi odmah nego mi javlja (its now safe to turn off your computer)
sta da radim ???
kad idem u control panel-power options -nemam APM tab

racunar je star 6 meseci
amd 3200
ploca asus k8n

instalirao sam isti win xp na taj racunar vise od 10 puta bez problema

upomoc
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grabun re: 08.01.2006. 13:09 #3687

status: user
broj poruka: 105

Pogledaj ranije teme na forumu. Softver - tips and tricks
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko BIOS 08.01.2006. 14:07 #3690

status: user
broj poruka: 6643
Isključio si APM u bios-u... ili ti je "kvalitetno" kung-fu napajanje uverilo logiku matične da je najbolje da se to i ne koristi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bachi Re: kako da se resim (its now safe to turn off your computer) 08.01.2006. 18:48 #3694

status: user
broj poruka: 25
:: imam problem formatirao sam racunar i instalirao sam ponovo isti xp profesional koj sam imao i sve je bilo u redu , nekoliko puta sam gasio racunar i sve je bilo u redu i onda od jedanput kad idem na turn off racunar mi se negasi odmah nego mi javlja (its now safe to turn off your computer)

Uđi u BIOS i pod power managment uključi APM i/ili ACPI.
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs