Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Nestao dugmic za promenu rasporeda slova na tastaturi
STRANA 1 OD 1
Mladic Nestao dugmic za promenu rasporeda slova na tastaturi 16.10.2004. 01:56 T127

status: user
broj poruka: 68
kako da vratim na taskbaru dugmic za promenu rasporeda slova na tastauri, tj. da se prebacujem npr sa engleskog na latinicni raspored slova i sl.
sada to mogu samo pomocu kratica, ali od skora dugmic na taskbaru je nestao,pokusao sam u kontrol panelu da ga vratim ali dugmic LANGUAGE BAR... je nedostupan,tj nije u funkciji (bobelio je:( )

POzdrav....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blazoni PITAJTE SLOBODNO LJUDI!!!!!!!! 16.10.2004. 09:22 #241

status: user
broj poruka: 16



START> SETTINGS> CONTROL PANEL> REGIONAL AND LANGUAGE OPTIONS> LANGUAGES> DETAIL> SETTINGS> LANGUAGE BAR> kada si otvorio poslednje prozorce mozes da izaberes hoces li ikonicu na destopu ili na task baru ili oba ili neces uopste :)))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
fakpuppet just wondering... 16.10.2004. 14:04 #242

status: user
broj poruka: 2
... nestao dugmitj kaes a?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mladic PRVO PROCITAJ PITANJE DO KRAJA PA ODGOVORI 16.10.2004. 16:57 #243

status: user
broj poruka: 68
TO STO STE ODGOVORILI TO I PTICE NA GRANI ZNAJU, BEZ UVREDE NARAVNO.
ALI PROCITAJTE PITANJE DO KRAJA PA ODGOVORITE AKO ZANTE RESITI OVAJ PROBLEM HVALA.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nullcode Resenje... 17.10.2004. 21:00 #244

status: user
broj poruka: 1
Pazi ovako: Idi u SettingsControl PanelRegional and Language OptionsLanguagesDetailsAdvancedIskljuci opciju "Turn off advanced text service

Pozdrav od NuLLCoDe-a

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
scrusher isti problem 28.02.2005. 13:32 #891

status: user
broj poruka: 32
i ja sam imao isti problem i to samo na mom acc nisam mogao da ga vratim, na administratora i drugim acc-ovima je radeo normalno O_o ne tako mnogo posle toga problema sam reinstalliro sys posto se i onako skenjao skroz al je drzao jedno 5-6meseci (rekord) :D

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs