Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Pomagajte ljudi!!!
STRANA 1 OD 1
namik Pomagajte ljudi!!! 19.01.2006. 13:54 T1320

status: user
broj poruka: 7
imam problem sa kompjuterom.
dok sam na internetu stalno mi slika na monitoru crni (to traje otprilike 2 do 3 sekunde). sta da radim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Virusi - Crvi 19.01.2006. 20:06 #3961

status: user
broj poruka: 327
Probaj da lepo ocistis masinu nekim antivirusom i antispyware programom.
Za antivirus preporucujem Kaspersky i Nod32 a za antispyware Ad-Aware SE Personal i SpyBot.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
supetar Virusi i ostali nametnici 20.01.2006. 08:27 #3967

status: user
broj poruka: 19
Zaboravi Kasperski instaliraj NOD 32 ili BitDefender 9.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Re: Virusi i ostali nametnici 20.01.2006. 09:59 #3971

status: user
broj poruka: 21



:: Zaboravi Kasperski instaliraj NOD 32 ili BitDefender 9
A zasto?Zato sto se tebi ne svidja?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
elektronpn Samo objektivno !!! 20.01.2006. 14:53 #3976

status: user
broj poruka: 35

gravedigger
Nod 32 savetujem stvarno iz iskustva. Kasperski je tezak za komp, odlican je ali je tezak a Nod 32 je za malo efikasniji a i ne primecujes ga. Probaj, (ali objektivno) i videces. Ad-ware 1.06 i spy-bot 1.4 su super za to a mogao bi i da dodas "Microsoft anti-spayware beta1". S obzirom da ti se to desava dok si na net-u sigurno je neki virus, gator ili spam....Pozdrav !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bmatic Prva pomoc 21.01.2006. 21:01 #3993

status: user
broj poruka: 6
Reinstaliraj windows!!!!!!!!!!!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Samo objektivno !!! 25.01.2006. 14:22 #4068

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

::
:: gravedigge
:: Nod 32 savetujem stvarno iz iskustva. Kasperski je tezak za komp, odlican je ali je tezak a Nod 32 je za malo efikasniji a i ne primecujes ga. Probaj, (ali objektivno) i videces. Ad-ware 1.06 i spy-bot 1.4 su super za to a mogao bi i da dodas "Microsoft anti-spayware beta1". S obzirom da ti se to desava dok si na net-u sigurno je neki virus, gator ili spam....Pozdrav !!
::
::

a taj "Microsoft anti-spayware beta1" verovatno sprecava sve druge a salje podatke cika bilu, nelogicno bi mi bilo da spayware program najjace monopolske softverske korporacije ne salje podatke istoj, ja bi prvi tako uradio a i nije bil g. budala, verovatno ostali proizvodjaci takvih programa prodaju podatke za veliku kintu pa oce i microsoft tu da se ugradi ili da bar koliko moze postane jedini vlasnik odredjene kolicine informacija, one koja dolazi s kompova "zasticenih" njihovim progranom, koje nece biti dostupne nikom drugom i time ojacaju svoj monopol
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Microsoft anti-spayware 03.02.2006. 10:44 #4182

status: user
broj poruka: 172
Sve to stoji.Ali Microsoftov anti-spaywere bi trebalo da je efikasniji.Zasto?
Zbog toga sto nece dirati recimo u registru ono sto je od te kompanije.Mozda gresim ali treba razmisliti.Poz.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toofast proba ne kosta 05.02.2006. 01:39 #4211

status: user
broj poruka: 16


probaj avast antivirus, po meni vrlo fin neprimetan za pc a stiti vrlo lepo, imas ga na svim diskovima digitala, nabavis crack i eto ti dugotrajne zastite od problema bez registracija i zavrzlama
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs