Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
opet ja - firewire
STRANA 1 OD 1
profilic opet ja - firewire 25.01.2006. 13:43 T1343

status: user
broj poruka: 41
Je li zna neko gde mogu da se obratim za ovo povezivanje kamere i racunara (za kintu naravno)?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bmatic Pomoc 25.01.2006. 16:24 #4070

status: user
broj poruka: 6



Povezi sam!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hyperlink Zavisi sta te konkretno zanima. 25.01.2006. 16:34 #4072

status: user
broj poruka: 5


Ja mogu da ti pomognem,ali se nisi izjasnio sta bi konkretno,radio sa firewire posto ima i brdo programa koji su u skladu sa kamkoderima ..
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 25.01.2006. 18:19 #4074

status: user
broj poruka: 217

Polako, nemoj tako lako da se predajes.
Ako ikako mozes...uzajmi neku drugu kameru za koju znas da nema nikakvih problema sa prebacivanjem materijala na komp i povezi kod sebe.
Ako ikako mozes...odnesi svoju kameru na drugi komp sa firewire-om i vidi jel prepoznaje kameru.
Tako ces utvrditi gde je problem - u tvom kopmu i firewire kartici ili tvojoj kameri.

Pisao si da si jedva naterao firewire karticu da proradi i da ti je drasticno usporila kompjuter. Mogao bi da probas sve od nule - uninstall, pa drugi PCI slot, pa drajveri (ako su uopste potrebni) ili napravi backup cele C particije (znaci pun ghost ili image particije) pa format C: pa podigni windows(sp2) sa najosnovnijim drajverima i programima (sa karticom u kompu od pocetka) i vidi jel to pomoglo. Ako nije za 15min mozes da vratis komp u pocetno stanje sa image-a.
Takodje si rekao da si pisao Panasonicovom predstavnistvu kod nas. Probaj da ih pozoves. Vrati kameru gde si je kupio i reci da imas problema, pa neka oni probaju i ako kamera dobro radi znaces da je problem u tvom kompu ili bar objasni problem pa ti mozda pomognu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profilic ... 26.01.2006. 00:57 #4080

status: user
broj poruka: 41
Nemam bas priliku da proban sa razlicitim kamerama i racunarima. Menjao sam slot i nista. Inace mi je racunar katastrofa usporio od trenutka kada sam ubacio karticu i program Ulead Studio 8. Kada sam izvadio karticu i izbrisao program opet je ostao kilav. Pretresao sam ga sa avastom, bitdefenderom 8, spy removerom, adadware se, defregmentacija (norton) i ista pesma. Tako da svakako treba da preuzmen nesto povodom toga, repair ili jovo nanovo. Mene najvise buni sto nema ni ono new hardware. Na TV ide bez problema. Mada ja nemam trenutno u stanu TV pa da se barem time zadovoljim...
Inace kamera je kupljena u Rusiji pa nista od vracanja. Pokusacu da zovnem panasonic predstavnistvo pa da cujem sta oni kazu.
Pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs