Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Pinnacle pci ili usb 700
STRANA 1 OD 1
Nenad-BG Pinnacle pci ili usb 700 02.02.2006. 00:00 T1374

status: user
broj poruka: 2
Pozdrav,

naime zanima me neki od ova dva modela.

Ono sto me najviše zanima da li sa nekim od ovih modela je moguće da se VHS kasete prebace na komp preko firewire. TO me najviše zanima i zato bi uzeo neku od ovih kartica.

Znači da li mogu VHS kasete da se prebace uz pomoć firewire na komp u DV format.

Ako neko ima neku od ovih kartica ako može da kaže komentar kako se kartice ponasaju u radu, da li ispustaju frejmove i da li je dobra audio video sihronizacija.

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+F... us+700-USB+version+10+Documents/Technical+Specifications/Technical+Specifications.htm

http://www.pinnaclesys.com/Publ icSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+Plus+700-PCI+version+10.htm

pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosSA .... 02.02.2006. 23:51 #4170

status: user
broj poruka: 7



Ne znam za kartice koje si neveo, ali imao sam slican problem, ili bolje receno zelju - prebaciti sa VHS na komp. Uz konsultaciju ljudi sa "Pc berze", uzeo sam tv karticu Leadtek TV 2000 i odlicno obavlja posao. Nisam se pokajao. Uz to i nije neka investicija. Imas bez FM-a za 35e, i sa FM-om za 50-tak evra. Uz to ima i odlican softver, direktno rezanje na DVD, uzimanje nekompresovanog materijala...
Ne znam dal ce ti ovo sta znaciti, al ako te interesuje detaljnije, pisi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nenad-BG tv karta 03.02.2006. 00:28 #4172

status: user
broj poruka: 2
Najvise me zanima da li moze da snima u DV format. Jer bi posle taj materijal ubacio u neki od programa za authoring.

Znaci kako ide u snimanje u neko od nekompresovanih materijala i da li ima ispustenih frejmova, odnosno kakva je audio video sihronizacija.

pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs