Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
da li je neko video ovaj oglas
STRANA 1 OD 1
markodj da li je neko video ovaj oglas 14.12.2008. 10:42 T13771

status: user
broj poruka: 51

>Prodajem NEISPRAVNU Gigabyte soc 478 plocu kupljenu od LJUBISE iz PANCEVA.
>Napominjem da je covek jako nekorektan i da je svaki dogovor sa njim nemoguc.
>Ploca je placena kao ispravna a niti jednom nije htela da proradi.

Mislim da bi dotichni kupac i prodavac trebalo da razjasne ovde na forumu shta je bilo, a onda administratori da sankcionishu.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markodj nemojte u oglase 14.12.2008. 10:46 #83793

status: user
broj poruka: 51
>Napokon da se neko oglasi da je prevaren od strane Ljubiše iz Pančeva... Ima li još takvih?

dajte sve to ovde u forum
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ..... 14.12.2008. 12:04 #83800

status: user
broj poruka: 1424
iskreno... tu se nezna ko je ludji!
Dal taj sto je kupio plocu od ljubise i platio je ko da je kupio ASUS Commando ili Ljubisa zato sto je genije i uspeo da je proda po toj ceni ali nazalost neispravnu !

Neznam zasto bi se prepucavali na forumu, kad moze da ode u pancevo i lepo objasni coveku da mu vrati novac od ploce (verovatno za taj novac moze da kupi ceo racunar polovan na oglasima ) zasto bi oni smarali ovde o njihovim problemima.
Drugo svako moze da stavi na oglas sta hoce i po kojoj ceni (9200 PCI 100e) pa ko hoce nek kupi !

Iskreno mislim da je covek d*ab*la! Ali neznam sta da mislim o onima koji kupuju kod njega po takvim cenama
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar juce su postovali na tu temu 14.12.2008. 14:03 #83809

status: user
broj poruka: 3992
RAD JE OD COVEKA NAPRAVIO MAJMUNA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nirvana Iz ugla kupca.. 17.12.2008. 13:00 #84205

status: user
broj poruka: 13



Pogledajte temu Dokle ce Ljubisa Pancevo da bude ovde pristun, cisto da se ne bi ponavljao.. Tamo sam sve lepo objasnio sta se desilo..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nirvana Iz ugla kupca vol.2 17.12.2008. 13:03 #84206

status: user
broj poruka: 13

A i poenta mi je bila da pokazem na nekorektno ponasanje doticnog gospodina.. .)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drdrakulic iz ugla komsije.:) 18.12.2008. 12:37 #84317

status: user
broj poruka: 3
Da dodam na temu.....

Igore, drago mi je da me se „mozda“ secas.:). Iskreno ne bih na pice, HVALA. A siguran sam isto za mnoge ljude u Petrovcu i okolnim selima. Ne zelim ovde da pominjem sve Tvoje zasluge u `popravkama` u Petrovcu. Niti je red niti je mesto da pricam o tome a trebao bih. Sreca daleko si od BG nepoznaju te ljudi dovoljno.
Zelis li, da se ovde javno cuje sve?
Meni si jednom popravljao kompjuter, zbog toga sam rekao “nisi je ti ugradjivao” i hvala Bogu sto nisi.

D. Drakulic
Backi Petrovac
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nirvana Re: iz ugla komsije.:) 19.12.2008. 00:25 #84507

status: user
broj poruka: 13
:: Da dodam na temu....
::
:: Igore, drago mi je da me se „mozda“ secas.:). Iskreno ne bih na pice, HVALA. A siguran sam isto za mnoge ljude u Petrovcu i okolnim selima. Ne zelim ovde da pominjem sve Tvoje zasluge u `popravkama` u Petrovcu. Niti je red niti je mesto da pricam o tome a trebao bih. Sreca daleko si od BG nepoznaju te ljudi dovoljno.
:: Zelis li, da se ovde javno cuje sve
:: Meni si jednom popravljao kompjuter, zbog toga sam rekao “nisi je ti ugradjivao” i hvala Bogu sto nisi
::
:: D. Drakuli
:: Backi Petrova

Cekaj a o cemu mi sad ovde pricamo?! Ajde slobodno reci kakve su to moje zasluge u popravkama? Pricas nebuloze, a i ne secam se da sam nekom Drakulicu iz Petrovca nesto popravljao. Za tvoju informaciju ljudima uvek izadjem u susret, ali UVEK, tako da nemoj da pricas kojesta. Niti nesto zaradim od toga za razliku od tvog Ljubise iz Panceva (koga si na sva usta nahvalio, tako da mozete zajedno da saradjujete u prevarama) koji mi uzgred posalje neispravnu plocu, naplati je 30 i kusur evra i posle nece da cuje nista. Nikog u zivotu nisam zeznuo zabilo sta, tako da slobodno reci sta sam ja to uradio, konkretno tebi( stvarno nemam pojma ko si??) a onda i drugima. Meni je savest cista. Uvek sve sto radim(odradim) kazem sta je radjeno, koliko to kosta tj u vecini slucajeva ja to radim na prijateljskoj bazi tako da nema govora da nekog za nesto uskratim..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nirvana c..c..c.. 21.12.2008. 05:47 #84760

status: user
broj poruka: 13

I kao sto sam pretpostavio da se je doticni Drakulic iz Petrovca u stvari Ljubisa iz Panceva ili neki njegov ortak.. E, pa gospodine ili gospodo draga mozete zajedno da ucestvujete u prevarama.. Sve sto je naveo nema argumentaciju, niti se javlja vise a lepo sam ga pitao neka javno kaze sta sam mu ja to konkretno popravljao i gde sam ga kao `zakinuo` (nemam pojma ko je lik?!).. Bedan pokusaj da se mene kao kupca neispravne ploce prikaze u negativnom svetlu nije doveo do toga da me isprovocira.. I kao sto sam naveo meni je savest cista, sto se ne bi moglo reci za doticnog gospodina iz Panceva.. Ili gospodu..

Napominjem i da je ovo prvo negativno iskustvo koje sam imao prilikom kupovine polovne robe, sve ostalo je bila jako korektna saradnja sa mnogim ljudima iz Bg-a, Novog Sada i raznih drugiih mesta i zbog toga sam morao da reagujem..
Bar koliko, toliko da se cuje o coveku..

Pozdrav i postovanje za sve korisnike Pc Berze koji su mi dali podrsku..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nirvana c..c..c.. vol2 21.12.2008. 05:48 #84761

status: user
broj poruka: 13

e, i da, zaboravih.. i svi su slali ispravne komponente i zapakovane tj zasticene u kutijama.. da, gospodine iz Panceva.. u kutijama!!! a ne, kao vi zamotano samo u koverti tj papiru.. to nije nikakva zastita.. i svako ko se bavi IT-om to zna..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs