Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
zabluda?
STRANA 1 OD 1
toofast zabluda? 05.02.2006. 01:51 T1390

status: user
broj poruka: 16

svi su mi govorili da je za igre veoma bitno imati sto vise RAMa ja sam preso sa 512 na 1g i nista , ja ne videh neku razliku, da mi nije ove 6600-ice svirao bih u prste sa ram memorijama
Dal ja to previse ocekujem ili sta?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 05.02.2006. 02:53 #4213

status: user
broj poruka: 736
Probaj FEAR sa 512 MB i 1 GB pa cesh da vidish da li nema razlike.Ovo vazi i za skoro 2 godine stari Far Cry.Pri prelasku sa 512 na 1 GB ne treba ocekivati veci frejm rejt u igrama vec smanjeno swap-ovanje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique Fir 05.02.2006. 04:02 #4217

status: user
broj poruka: 205
Dobro rece, probaj fear. Ne znam da li si igrao ali zna da secne zbog rama. Igrao sam i batlefield i on trazi dosta rama. Batlefield na fulu nemozes bez dva giga ma koja graficka bila u masini.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toofast re 05.02.2006. 14:23 #4219

status: user
broj poruka: 16



igrao sam far cry i sa 512 i giga podesavanja su sva do kraja aosim senki jer se onda javlja crnilo umesto zemlje, ma sigurno ima razlike samo ja previse ocekujem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Greška u koracima: crveni karton 06.02.2006. 09:55 #4226

status: user
broj poruka: 6643
Prvo, igraj igru na giga, sat-dva, a onda se vrni na 512, pa da vidiš razliku... npr. odmah nakon učitavanja level-a popizdi mišom 360 stepeni oko sebe (jer su igre podešene da prikažu - učitaju u memoriju od okoline prvo ono što bi trebao da vidiš ili u smeru u kome si okrenut, a ostalo - iza tvojih virtualnih leđa - keširaju kasnije...), ili, divljaj između sejvovanih različitih nivoa... pa to ponovi na 512...
A, opet, ako si previše zino u očekivanjima, nema ti spasa. Onda ćeš sigurno, skrckati lovu za bolju grafičku sa 512MB video-ram-a... i tako dok ne izađe nova fotorealistična igrica...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Da 07.02.2006. 11:19 #4252

status: user
broj poruka: 172
Da , sto neko rece najbolje ces primetiti pri izlasku iz neke zahtevnije igre u windows.Razlika je ocigledna.U igri se teze primecuje.Mozda tek kod novijih naslova.Poz.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs