Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
little help!
STRANA 1 OD 1
marcus little help! 06.02.2006. 15:14 T1393

status: user
broj poruka: 35
imam asus 6600td 256mb, i uz nju sam dobio kabal za spajanje sa tv-om. kada je spojim i podesim sve za gledanje na tv-u, a kad pustim neki film, bilo preoko winampa ili windows media pl. ili preko bilo kog programa za pustanje filmova normalno se vidi titl ali nema slike.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Samo hrabro 06.02.2006. 20:46 #4231

status: user
broj poruka: 6643
1. Ne možeš ništa da syebesh, samo hrabro pa probaj sve sam.
2. Clone, overlay, primary monotor - secondary monitor, title overlay, display properties...., ovladaj pojmovima koje ti nude opcije nVidijinih drajvera, nije teško...
Obično likovi imaju problema što dobiju sliku na TV-u ali im "zbriše" titl (problem sa overlay prikazom), tako da se slobodono osećaj ponosno i jedinstveno, jer imaš suprotan problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 06.02.2006. 21:21 #4235

status: user
broj poruka: 217



Probaj BS player
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marcus opravio sam ga 06.02.2006. 22:54 #4241

status: user
broj poruka: 35
samo je trebalo da sa clone prebacim na dualview


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 06.02.2006. 23:22 #4245

status: user
broj poruka: 217



Hm...ako se dobro secam nVidijih namestanja sada si dobio dva Desktopa i prozor playera moras da prevuces misem na TV, a to nije isto, mada moze biti jako zgodno...na TV-u se gleda film, a na monitoru se surfuje.

Ako gresim ispravi me.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marcus GRESIS 07.02.2006. 22:21 #4270

status: user
broj poruka: 35
na tv je samo background bez ikakvih ikonica znaci kad pustim film on ide i na compu i na tv-u.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chosen984 ... 08.02.2006. 02:15 #4275

status: user
broj poruka: 21



Ne mozes da gledas film na tv-u a na kompu da se radi nesto drugo, probao sam mnogo puta. Ili ces imati istu sliku i na monitoru i na tv-u ili ces na tv-u imati samo pozadinu sa desktopa.

Desni klik u prazno, levi na Properties pa na Settings i tu su ti sva podesavanja u vezi slike na monitoru i na tv-u.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 08.02.2006. 13:00 #4280

status: user
broj poruka: 217

::Ne mozes da gledas film na tv-u a na kompu da se radi nesto drugo, probao sam mnogo puta. Ili ces imati istu sliku i na monitoru i na tv-u ili ces na tv-u imati samo pozadinu sa desktopa
:
Moze, moze. Probaj ponovo.
::Desni klik u prazno, levi na Properties pa na Settings i tu su ti sva podesavanja u vezi slike na monitoru i na tv-u
:
Da, da. Bas tu ces naci i ovo o cemu ja pricam.

P.S.
Podrazumeva se graficka koja podrzava DualView...znaci Radeon 7000 ili GForce 4.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs