Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
HT x4
STRANA 1 OD 1
woof HT x4 07.02.2006. 10:57 T1399

status: user
broj poruka: 10
Simple Q? adm 64 3000+ & gigabyte k8nf-9 (nvidia 4-4x) e sad u biosu ht je namesten na 4x moze da se presaltuje i na 5 nije problem procesor podrzava to bez problema po def. s.939 ; zanima me da li se neko bavio ovakvim overclockom i da li ima nekih negativnih posledica + da li se dobija neka vidljiva razlika u brzini Pozdrav svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE: 07.02.2006. 19:19 #4265

status: user
broj poruka: 736
Pa sam si rekao moze i 5x , shto je i default vrednost za s939.Zbog toga ovo i nije overklok.Zashto je na toj ploci nameshten na 4x ko zna.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vkozomar HT5 16.02.2006. 14:45 #4371

status: user
broj poruka: 19
Ja sam jedno vreme drzao na HT5 otprilike mesec dana i nisam imao problema, a primetna razlika i ne postoji, doduse prilikom boota XP sve blicne, e sad da li je do konfe ili do HT5, inace ta ploca je po defaultu na 800 MHZ iliti 1600 znaci HT 4 joj je default, samo su ovi iz GA ostavili na nama da dignemo magistralu u MIB, a za manje para nego jace ploce, nice thing
Garancije niko ne daje kod OC, probas pa ako se us.... niko nije kriv, odes pa kupis novo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs