Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
razor mis
STRANA 1 OD 1
viper razor mis 15.02.2006. 12:07 T1414

status: user
broj poruka: 61
Zanima me da li postoji neka prodavnica u BG u kojoj mogu da kupim mis Razer Diamondback molim vas ako neko zna odgovorite...


hvala unapred
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nemam pojma 15.02.2006. 12:22 #4350

status: user
broj poruka: 7761
Ne znam da li postoji prodavnica ali sam video oglase da neke firme nude tu vrstu glodara, ali budi realan, za iste pare dobijes Logiteka koji je uz to lepsi, pouzdaniji, dugotrajniji etc...

A za tri puta manje para dobije A4tech, koji ima sve to sto imaju dva gore pomenuta proizvodjaca, jes da je malo ruzniji ali veruj mi da je moj wireles prijatniji na dodir od Logiteka jes da je malo ruzniji ali elektronika je ista, precizan je radi pouzdano etc...

Razmisli malo pre kupovine ako si citao o proizvodu u nekom domacem casopisu recimo Digital aka "Benchmark.co.yu" pogledaj na njihovom sajtu ko su im sponzori (mislim na uvoznike) pa pogledaj ko uvozi misa, ako je rec o nekom od sponozra njihovog casopisa ili sajta sve lepo sto su rekli o pomenutom glodaru PODELI SA DVA pa proceni da li je to to.

Cini se da je pomenuti glodar oko 70€.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan ... 15.02.2006. 21:12 #4356

status: user
broj poruka: 801

Logitech je zakon, ali ako si vec zapeo imas ga u:

compdesk
Savska(Slobodana Penezica) 31
011-361-0-104, 361-0-265
compdesk@sbb.co.yu

Imaju dosta Razer miseva.

Imao sam ranije A4 tech i jadan je. Posle 6 meseci srednjeg koriscenje pucacina levo dugme je postalo teze za pritiskanje i nije uvek prihvatalo.
Logitech je zakon!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
viper HVALAA 15.02.2006. 23:08 #4358

status: user
broj poruka: 61
Hvala ti puno :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
viper heheheh 16.02.2006. 10:54 #4366

status: user
broj poruka: 61
ahahahahahah Bash sam se obratio radnji compdesk i rekli su mi da je cena misa Razer Copperhead 9199 dinara a da je podloga exact man 4599 dinara...

taj mis.. u nemackoj kosta 55 eura... a podloga 20 eura! Znaci, vise mi se isplati da odem autobusom do nemacke i kupim ga nego da dam 160 eura ovde... :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IgorB ... 20.02.2006. 07:13 #4486

status: user
broj poruka: 281
Pogledaj na https://www.e-ducan.com .
igorb



https://www.piratesunited.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646147.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs