Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
bez sky kartice-satelitski programi
STRANA 1 OD 1
emanuel bez sky kartice-satelitski programi 18.02.2006. 12:58 T1433

status: user
broj poruka: 31

Cuo sam da postoji softver koji otvara programe na kablovskoj televiziji.Tako da pored 50-ak kanala koji oni nude, otvaraju se svi sa njihovog satelita.
Zna li neko koji je to program i gde moze da se skine?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VGteam !! 18.02.2006. 23:17 #4454

status: user
broj poruka: 1



Ovo sto si napisao nema nikavog smisla. Nema nikakvog "njihovog satelita" to sto puste da dolazi do tebe kroz kabl je to. Mogu se dekodirati neki kanali koji su u "pay" paketima nekih kablovskih provajdera, ali koliko vidim rezultat je jadan sto se kvaliteta dobijene slike tice.

Sve je to smesno u poredjenju sa onim sto se dobia sa SkyStar karticom i satelitskom antenom, po pitanju kvaliteta slike i zvuka, broja kanala itd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic i mene zanima 19.02.2006. 12:33 #4459

status: user
broj poruka: 609

ako neko zna kako da otkljucam ove pay pakete koji su skremblovani...kazite neki program...poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi probaj DScaler 20.02.2006. 11:53 #4498

status: user
broj poruka: 844

Devize devize bonda elema


Ja sam pokusavao da gledam skremblovane kanale, i sve sto sam uspeo da nadjem je neki dodatak za DScaler, ali slika je bila losa skoro neupotrebljiva, ne znam da li se nesto promenilo. Znaci skini DScaler i taj dodatak ne mogu tacno da se setim imena
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs