Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Igranje igrica preko ISDN-a
STRANA 1 OD 1
VeljaBgd Igranje igrica preko ISDN-a 21.02.2006. 01:32 T1449

status: user
broj poruka: 4
skoro sam uzeo ISDN, zadovoljan sam . Ali me nervira jedan problem? Da li i kako mogu da namestim isdn da zove drugi broj(na modem-obican)? .To jest. ISDN nece da zove niti da primi poziv dok sam u igrici-multiplayer...Kako se to namesta, posto u upustvu nisam nasao. Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VeljaBgd jos neko pitanjce? 21.02.2006. 01:42 #4519

status: user
broj poruka: 4



1.Kada sam uzeo ISDN , sigurno su mi automatski ukljucili idetifikaciju poziva. Da li bih tu opciju mogao da iskljucim , posto se to placa u pretplati ? , a moji telefoni nemaju tu mogucnost...

2.Imam bezzicni panasonic kx-t4040bx, ali nece ono da mi prebacuje flash 1, flash 2 , vec jednostano prilikom pritiska na dugme flash, mi AUTOMATSKI prekine vezu na liniji 1 i prebaci na liniju 2? moze li telefon da radi kako treba?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Svaka ti čast 21.02.2006. 14:13 #4535

status: user
broj poruka: 6643
Ne mogu da zamislim da neko pored ADSL-a u BEOGRADU sada uvodi ISDN... koji se kod nas distribuira pod staljinističkim uslovima. Be lucky u rešenju svojih problema...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 21.02.2006. 15:07 #4543

status: user
broj poruka: 217

1. Nadji na https://www.telekom.yu tel. broj odgovarajuce sluzbe i pitaj. Znam da su veoma azurni pri ukljucivanju dodatnih usluga (koje se naravno dodatno i naplacuju). A da, usput verovatno i placas preusmeravanje poziva, koje verovatno jos manje koristis.

2. Za to ti treba usluga poziv na cekanju. Vidi pod 1.

Sa tvojim problemom u prvom postu se stvarno nikada nisam susreo. Cak i kada sam forsirao da rade oba kanala (128k) komandom B0, kada podignem slusalicu ili neko pozove, jedan kanal se oslobadja za telefon, drugi naravno ostaje za internet.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VeljaBgd !!! 21.02.2006. 18:03 #4548

status: user
broj poruka: 4



zvao sam telekom na 9813 i rekli su mi da je " pretplata za isdn fiksna bez obzira da li neku uslugu deaktiviram..." Ali ja i dalje sumnjam , mislim da operater nije bas najbolje skapirao , pa je rekao svasta , a ja iz toga zakljucio gore navedeni zakljucak

ali mene muci , zasto ne mogu da se sa isdn modemom povezem sa drugom i igramo starcraft, jer dok sam bio na dail up modemu , sve je funkcionisalo besprekorno?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivankitic ISDN 21.02.2006. 23:40 #4558

status: user
broj poruka: 4
Sto se tice pretplate, za ISDN ona jeste fiksna i obuhvata sve usluge, tipa caller ID, poziv na cekanju i slicno, tako da i ako se odjavis od tih usluga placaces istu sumu.

Sto se tice problema, tu ne bih znao da ti pomognem.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs