Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
izbor laserskog stampaca!potrebna pomoc
STRANA 1 OD 1
ludlud izbor laserskog stampaca!potrebna pomoc 24.02.2006. 12:45 T1469

status: user
broj poruka: 2
Hteo bih da kupim laserski stampac pa mi je potreban savet oko kupovine,odnos cena kvalitet, sta uzeti?Nesto u nekoj srednjoj klasi.
sinX
x
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Pali brate, narodnjaci su zakon 24.02.2006. 17:25 #4626

status: user
broj poruka: 6643
Uzmi hp i kupi najskuplji za koji imaš para. U slučaju lasera, hp je "narodnjak" - kao i gore-pomenuta muzika, ima ga svagde, do najmanjeg prodavca, što se za ostale, van većih gradova, baš i ne može reći. (Mislim na servis, tonere, refilovanje tonera, naprostije gumice..., ne na same štampače). S, druge strane, predlog za izbegavanje zove se Lexmark. Canon neki hvale, i verujem im u sve osim u dostupnost tonera i ostalog u čemu se ne mogu meriti sa hp-om. Ako si u Bg, onda ti ovo i nije previše bitno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Dilema je dilema a pomoci nema... 24.02.2006. 19:51 #4633

status: user
broj poruka: 7761
Kad se setim sta je bilo nekih petnestak godina ranije, recimo tada su loklani smekeri kupovali samo WV Golf, jer ako ne znast sta valja ti kupis ono sto kupuju svi pa niko ne moze da te zajebava.

A sto se laserskih stampaca tice ima ih raznih, jeftinih prilikom kupovine preko jeftinih tokom koriscenja pa do skupih prilikom kupovine i jos skupljih tokom koriscenja.

HP je definitivno ova treca varijanta, a i to mu je sto rece ovaj prethodni komentator WV Golf medju stampacima.

Ja sam sebi kupio Xerox Phaser 3121, i posteno da ti kazem nisam se prevario platio sam ga 100€ i za te pare dobio toner za 3000 kopija, kabele za struju i povezivanje sa racunarom (ovaj drugi kod ostalih firmi dokupljujes nije puno ali nervira). Dalje NOV toner za ovaj stampac je od 55 do 60€ (3000 stranica) a za HP-1020 78€ (2000 stranica).

Ima da se kupi Samsung ml-1610 cini se za nekih 85€ sto ce reci kad ti dodje vreme da menjast toner HP-u mozes da kupis novi SAMSUNG, hp-1020 je sa starter tonerom (pola praha) 130-140€.

Raspitaj se jos malo i razmisli sta ti valja kupiti.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludlud LEXMARK T640 i dell 1100? 24.02.2006. 22:24 #4637

status: user
broj poruka: 2
Negde na netu stoji kako su lexmark t640 i dell 1100 najbolji stampaci 2005 godine. Pa zar smo mi najgori pa da nigde nema da ih se kupi kod nas?Da li neko uopste zna nesto o njima?

sinX
x

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs