Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
JDownloader 0.4.233
STRANA 1 OD 1
Equinoxe JDownloader 0.4.233 22.01.2009. 04:25 T14770

status: user
broj poruka: 12057

U ovoj verziji, postojeća skripta (za MT882) konačno resetuje modem kako treba. Kome nije radilo kako treba/uopšte, mogao bi da proba sa ovom verzijom.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Fala na obaveštenju 22.01.2009. 08:41 #91237

status: user
broj poruka: 6088
Će da bude isprobano.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Super! 22.01.2009. 10:28 #91249

status: user
broj poruka: 462
A recimi jel to mozda onaj ruter sto se dobija uz semaov adsl, ili nije? i da li taj ruter ima u to j novoj verziji?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TurboForce Konacno radi 22.01.2009. 14:08 #91272

status: user
broj poruka: 302
Prosle verzije JDownloader-a mi nisu resetovale modem pa sam morao ja da ga resetujem mada sam se snasao sve fajlove koje skidam sam spojio u jedan tako da kad bi recimo zavrsio sa jednom epizodom odma bi nastavio da skida sledece u nizu dok sa ovom zadnjom verzijom ne moram da spajam.
Inace koristim ikom-ov modem Tompson.
Jedino sta me sad nervira u ovoj verziji je to sto ne mogu da spustim program pored sata nego mi stoji na taskbaru pa kad krenem da zatvaram programe slucajno zatvorim i njega.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheGame ... 22.01.2009. 15:23 #91280

status: user
broj poruka: 719

Da ne otvaram drugu temu imam jedno pitanje...Imam Premium account na Rapid-u i ne mogu da se smaram pa da rucno stavljam jedan po jedan link nego sam mislio da ih ubacim u neki download manager pa da se samo skida...Ali ovde sam negde na berzi procitao (ne mogu da se setim gde) da ti download manageri kada sami skidaju prakticno dupliraju protok na Rapidshare-u npr. ako skinem fajl od 700 MB ono ga na rapidu registruje kao da je skinuo 1,4GB a posto je dnevni protok na rapidu 2,66GB ne bih da se z#jebavam sa tim...Da li je neko primetio nesta ovako slicno i oni sto imaju premium account kako skidaju da li rucno ili ubace npr u Cryptload,JDownloader i sl.?????

Pozdrav....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilespi026 Kod mene bez promena 22.01.2009. 16:11 #91287

status: user
broj poruka: 214

I najnovija verzija funkcionise na isti nacin tj ne resetuije modem pa je cekanje izmedju partova standardno kao i ranije.Koristim sbb kabal a modem je SCIENTIFIC ATLANTA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646125.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs