Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
treba mi ploča za hdd maxtor od 80gb 2 mb keša
STRANA 1 OD 1
ludidok treba mi ploča za hdd maxtor od 80gb 2 mb keša 05.03.2006. 17:32 T1512

status: user
broj poruka: 2

ludi_dok
Ljudi ako neko ima ispravnu ploču za hdd maxtor 80 gb 2 mb keša na prodaju neka javi , crko mi hard ali sva sreća da je samo elektronika. Ne znam koji je broj na ploči validan... ima dva na nalepnicama sa bar kodom , jedan je CAAPRVYJ a drugi F4FYA i 2110308CMYER. Nosio sam ga kod nekog lika iz rakovice , uzeo je kintu i rekao da je mrtav skroz ! ali odnesem ga ja kod drugog čika doce a možda i topalovića , kad on živ ali nepokretan, ali baja traži para ko za nov !!! inače ako neko ima sličnih problema preporučio bi drugog docu za dijagnostiku , pravi je expert, kome treba kontakt neka javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner pogledaj medju malim oglasima 05.03.2006. 23:16 #4815

status: user
broj poruka: 7761
Ima nekoliko likova koji se bave spasavanjem HDD-ova a koji se oglasavaju u malim oglasima na ovom sajtu. Jedan od njih prodaje ispravne elektronike.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs