Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
sta znaci....
STRANA 1 OD 1
skar sta znaci.... 07.02.2009. 22:28 T15263

status: user
broj poruka: 3995
VASE ime na forumu,ako nije tajna....
evo ja sam dao ime jer sam u trenutku logovanja gledao crtani sa malom sestrom `LION KING`
gde se lokalni zloca zove SKAR
inace da sam znao da cu se duze zadrzati razmisllio bih malo.....


rad je od coveka napravio majmuna
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Heh 07.02.2009. 23:27 #95267

status: user
broj poruka: 3053
bila ova tema na forumu prosle godine,ali od tada se pojavilo dosta novih clanova,pa je i mene bas zanimalo da cujem sta znace njihovi nick-ovi...Moja prica je krajnje cudna...Imao sam 18godina(davno to bese),i sedeo kod drugara kuci,nas nekoliko se skupilo,malo cirkanje,zezanje,i na red dosla tema da se malo svi pohvale nekim `uspehom` kod devojaka...Ja krenuo da pricam drugarima moj `podvig` sa nekom malom perverznom cicom,kad u sobu upada drugarov cale koji je ekstra otkacen lik,a prisluskivao je ispred vrata sta mi pricamo,donosi nam flasu domace rakije koju je on licno pekao,kaze on meni: `Aaaauuuu breeee,pa rasturio si malu,jebote ti si pravi doktor za pi*ku!!!` Ostali,popadali od smeha,ja se zacrveneo k`o nikad u zivotu,i eto posle tog dana drustvo je prepricavalo taj dogadjaj stalno,i eto,ostado ja DOCA...

KO RANO RANI,IL` JE PEKAR,IL` NIJE NORMALAN!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 07.02.2009. 23:35 #95268

status: user
broj poruka: 2270
dragg je lik iz alana forda, epizoda `Utrka u Monte Cablu`, jedan od tipičnih prevaranata. A i skraćenica je od mog pravog imena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: sta znaci.... 07.02.2009. 23:46 #95270

status: user
broj poruka: 3053
trebao si postaviti temu u neku rubriku koja bi se videla na pocetnoj strani,jer ovo je zanimljiva tema a malo ljudi ce je videti jer vecina se ne trudi da pogleda najnovije teme,gledaju samo pocetnu stranu...

KO RANO RANI,IL` JE PEKAR,IL` NIJE NORMALAN!!!

:: VASE ime na forumu,ako nije tajna...
:: evo ja sam dao ime jer sam u trenutku logovanja gledao crtani sa malom sestrom `LION KING
:: gde se lokalni zloca zove SKA
:: inace da sam znao da cu se duze zadrzati razmisllio bih malo....
::
::
:: rad je od coveka napravio majmuna
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 08.02.2009. 11:18 #95304

status: user
broj poruka: 8139
ja bih rado promenio moj nick ali ne moze....Na sajtu sam se registrovao pre godinu dana i u tom trenutku sam imao par dobrih smisljenih nickova ali su svi bili zauzeti i tako sam lupio ovaj moj trenutni jer nisam umao zivaca da smislim jos neke.

Palit je zakon!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar ide tema negde drugde.... 08.02.2009. 14:16 #95333

status: user
broj poruka: 3995



rad je od coveka napravio majmuna

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Starcevac hehe 11.02.2009. 20:29 #96026

status: user
broj poruka: 318
Ja ovaj nadimak koristim samo na ovom forumu i to sam ga sasvim slučajno ubacio.

Pokušao sam nekoliko puta, bilo zauzeto i onda sam stavio ovo.

Značenje je krajnje jednostavno: tako se zove čovek koji živi u tom (mom) mestu.

Mislim da je svima jasno.
Kad čovek ode u goste, svašta mora da jede.!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs