Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Tft monitori
STRANA 1 OD 1
urosk Tft monitori 10.03.2006. 01:31 T1528

status: user
broj poruka: 462
Hocu da kupim tft monitor do 300eur 17inca, i zanima me koji model je najbolji u toj klasi, a da bude min 8ms i preporucljivo je da ima dvi.Znam da su samsunzi najpopularniji kod nas ali imaju problem sa mrtvim pixelima, vracaju tek na 4 a i slika im realno nije nesto, tako da bi mi bas znacila neka preporuka?!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg :) 10.03.2006. 12:53 #4893

status: user
broj poruka: 163
Onda nista :)
Nastavi da giljas CRT.
Ja sam uzeo samsung 740n za 270jevreja i kod erc-a imam garanciju do 2 mrtva pixela. Ima neke manice ali je ok.
Generalno, tehnologija stoji u mestu sem sto im softverski pumpaju odziv kao kinezi oznake na svojim proizvodima.

Generalno, meni je sve to djubre jer se bavim dizajnom (tft mi je za web)

dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexander ViewSonic 10.03.2006. 18:07 #4897

status: user
broj poruka: 37
Imas ViewSonic VE710b u Eurolinku, daju garanciju na jedan mrtav pixel tri godine i ispunjava uslove koje si naveo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs