Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
dr.DivX i internet POMOZITE OCAJAN SAM
STRANA 1 OD 1
ludi dr.DivX i internet POMOZITE OCAJAN SAM 14.03.2006. 16:02 T1547

status: user
broj poruka: 568
posto mi se gore pomenuti doktor deaktivira kada ga upalim dok sam na mrezi (znaci uvek) i trazi novi serial neprihvatajuci stari, kako ja njega da sprecim da trajno ne moze komunicirati sa svojim serverom tj. da ne provali da je krekovan na kvarno i iskljuci se. Stavio sam zone alarm kapiram da on nebi trebao da mu da da ide na net bez moje dozvole ali nisam probao zanima me dal je imao neko ovaj problem i ima li neko neku drugu ideju ili smatrate da zone alarm moze da drzi docu po strani da ne pristupi mrezi ?????

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kvariša, kvariša 14.03.2006. 23:45 #4970

status: user
broj poruka: 6643
ZA mu zvanično neće dati da "komunicira" sa gazdama, tako da je dovoljno da u ZA označiš trajnu zabranu pristupa internetu.... ali on je to već učinio i napravio valjane zaostatke u registru. Ili prečisti kako treba registar, ili reinstaliraj windows pa onda ubaci drdivx... prvo što će dotični pokušati, još u procesu instalacije (kao uostalom, i sav skuplji softver) je da se konektuje i pošalje podatke o instalaciji... tako da ZA mora biti već instaliran PRE instalacije bilo čega drugog čemu ne bi hteo da dozvoliš pristup internetu. Probaj još jednu reinstalaciju pa zabranu u ZA dotičnom programu da pristupa internetu, ali ako ne upali....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 15.03.2006. 00:20 #4972

status: user
broj poruka: 568
uradjeno ali dzabe ZA mu zabrani ali on se opet zakaci
a probao sam da predjem na winavi koji hoce da radi ali nece da uradi pravi neke budjave fajlove od 128KB a kao nesto je kompresovao 10 min. samo mi trosio vreme
Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 15.03.2006. 14:50 #4982

status: user
broj poruka: 217



Mogao bi da probas neki drugi Firewall. Outpost ima bolji pregled otvorenih portova i portova u upotrebi, kao i bolju kontrolu istih. Ako ne zelis da ga koristis opet mozes bar da probas (znaci instalacija i onda gledanje sta koji program radi), pa kad provalis (ako provalis), a ti se vrati na ZA.

I usput razmisli i pored jednostavnosti Dr.Divx-a, da probas i klasicnu kombinaciju VirtualDub+Divx kodek+MP3 kodek. Mnogo veca sloboda, a nije bas suvise komplikovan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 16.03.2006. 00:14 #4986

status: user
broj poruka: 568
ne preostaje mi nista drugo nego da trazim neki crack

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Svaka koka 16.03.2006. 00:59 #4987

status: user
broj poruka: 6643
Traži šta hoćeš. ali problem nije u tome nego u tvojim postupcima. ZA+DrDivx RADE BEZ PARA... na hiljadama računara, pa bi morao i na tvojem... ZA ga trajno udavi za izlaske na internet pa je tvoj problem u crack-u ili šta već koristiš za dr-a... pređi ti lepo na VirtualDub i opali po xvid-u a to je zajedno besplatna kombinacija. Samo treba malo više znanja i gubljenja vremena dok se ono ne stekne.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 18.03.2006. 17:07 #5044

status: user
broj poruka: 568
da on ga udavi ali ovaj verovatno bas zbog toga sto je udavljen iznutra otkaze poslusnost i nece da prima nijedan novi serial, na ZA sam u listi programa ukljucio potpunu zabranu za dr-a, ni kad iskljucim net probao sam dosta novih seroiala i nista jok bre. Imam dr.divx 1.0.6 i nemam nikakav crack za njega. ako imas ideju kajko da namestim ZA pisi ...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs