Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
dilema
STRANA 1 OD 1
toofast dilema 17.03.2006. 23:13 T1565

status: user
broj poruka: 16

Imam problem od nedavno
Monitor se zamaglio sve je mutno a i dalje sve radi, dilema je graficka ili monitor, pokusavao sam da reinstaliram drajvere za graficku, obarao sistem i nista. Imam utisak da radi malo sporije nego ranije neznam kako da utvrdim sta ne radi nije malo 150 eurica i jedno i drugo help
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Monitor ili VGA 17.03.2006. 23:28 #5013

status: user
broj poruka: 209
Meni se cini da je 99% monitor, po tome kako si opisao kvar. Ako je slika mutna i kada se racunar tek upali, to jest kada vidis post ili boot screen, nema veze sa drajverom. Monitor mozda moze da se sredi, i da ne kosta mnogo. Mora da se pogleda sta je tacno u pitanju, i sta izaziva takvu sliku. Moze d abude smao fokus, a moze d abude neki elektrolit, koji treba da se zameni.

Pozdrav




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman monitor 18.03.2006. 03:21 #5026

status: user
broj poruka: 1111
nema sanse da ti mutnu sliku na monitoru daje neka digitalna komponenta, takve greske prouzrokuju analogni uredjaji
kao sto rece covek pre mene problem je verovatno u fokusu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 18.03.2006. 16:03 #5040

status: user
broj poruka: 568
elektroliti u monitoru nadje se koji je prso zalemi novi i kraj, ili je sama katodna cev ali za nju leka nema.
i mislim da je ovo pitanje vise za tv mehanicara nego za kompjuterski forum jer monitor je televizor sa dobrim ekranom a ne elektronska komponenta racunara

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs