Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Isass.exe ?
STRANA 1 OD 1
alexr Isass.exe ? 20.03.2006. 13:04 T1583

status: user
broj poruka: 56
Znaci da li neko zna resenje za ovaj trojanac?Koristim win 2000 sa najnovijim service packom, kasperski i keryo personal firewall ali vec drugi put u tri nedelje kacim ovaj maligni program koji izaziva shutdown sistema.Nista ne pomaze osim formatiranja farda i nove instalacije,ako neko ima resenje bio bih mu veoma zahvalan!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 20.03.2006. 14:18 #5082

status: user
broj poruka: 568
do pre par meseci stalno mi ga je kasperski odbijao a ovaj se vracao ali mi nije gasio sistem , posle kad sam stavio ZA isti ga je sprecio da komunicira s netom i posle me vise nije davio i konekcija mi je bila stabilnija , sve to na XP sp1

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Nije valjda? 20.03.2006. 18:29 #5092

status: user
broj poruka: 6643
Sad, da sam neki, ja bi pljuvao Kaspersky, kao korisnik AVG-a i poštovaoc NOD-a.... lsass je ORIGINALNI i autentični windows (2000 i XP) servis, koji kad ukokate, ukokate i windows... zato ga se ne možete rešiti nikakvom reinstalacijom ili antivirusom...
Tačno je da postoji i virus koji se maskirao kao lsass servis, ali mislim da odavno nije u modi.... a i pored toga: kako ste bogati mislili da ste se zarazili odmah nakon reinstalacije? Da je skriptovan u instalaciji xp-a, ili 2000-arke?
Mislim da se ovo zove Hoak...., sad još treba da vam neko provali kako je explorer.exe virus, pa navalite...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Natavak: čemu sve služi lsass.exe: 20.03.2006. 18:36 #5093

status: user
broj poruka: 6643

Net Login (lsass.exe) - Služi za logovanje na mrežni domen. Unutar kućnih mreža i samostalnih računara ovaj servis nije potreban.

Protected Storage (lsass.exe) - Ako ste se zapitali ko brine o sigurnosti vaših poverljivih i zaštićenih informacija, to je ovaj servis.

Security Accounts Manager (lsass.exe) - Brine se o korisničkim nalozima i njihovoj sigurnosti. Nije poželjno menjati ovaj servis.

Eto, kad ga ukokakte, pukne windows (ne dozvoljava da radi bezbednosno osakaćen) pa mora restart, a naravno, reinstalacija ne pomaže...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman stvarno nije u redu 20.03.2006. 22:46 #5100

status: user
broj poruka: 1111
postavljati ovakva pitanja
e, da sam procitao ovo pre piska!!!
!!!!!!!!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexr samo.. 22.03.2006. 22:54 #5145

status: user
broj poruka: 56
znam da je to neophodan program za funkcionisanje windowsa,tacnije nalazi se u winnt/sistem32/.. bez njega puca sistem,samo ovo nije issas.lssas ili isa exe. vec trojanac tj. nije virus tako da od antivirusnih programa nema vajde ili mozda win2000 ima sigurnosni propust koji nema XP sve je moguce,posto vecina ljudi koristi ovaj potonji verovatno je to razlog sto se retko javlja u zadnje vreme.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nesa24casa odgovor za lsass 12.11.2006. 00:49 #9619

status: user
broj poruka: 8
Ili lose logovanjeako je klient mreze ili sasser

Uklanja se sa malicious softeware removall tool MICROBSOFT

imas ga uz AutoPatcher od Decembra 2005 pa na vise


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs