Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Cime da otpakujem sifrovanu RAR arhivu bez sifre
STRANA 1 OD 1
ludi Cime da otpakujem sifrovanu RAR arhivu bez sifre 21.03.2006. 18:45 T1588

status: user
broj poruka: 568
skinuo sam film s neta (torrent) u rar-u i trazi sifru da se otpakuje a sifre nigde nemam ima li ko resenje HELP

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gepard Advanced Rar Password Recovery 21.03.2006. 20:05 #5122

status: user
broj poruka: 267
Probaj sa ovim ili nekim drugim programom za razbijanje sifara, ali napominjem da ukoliko neznas opseg karaktera koriscenih za sifru ili bar neki deo sifre tj neko slovo, razbijanje sifre moze da potraje danima... Tako da nisam siguran da li ti se isplati da to uopste pokusavas.

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 21.03.2006. 21:52 #5127

status: user
broj poruka: 568
uspeo sam
wohoo
Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Potrebno je malo vremena ali... 23.03.2006. 14:37 #5156

status: user
broj poruka: 327
RADI! Imao sam i ja neku arhivu koja se zvala Slike.exe i trazila je sifru. Potrebno mu je bilo 5 sati da nadje pasword ali sam konacno uspeo. Nazalost nista zanimljivo unutra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bachi Re: Potrebno je malo vremena ali... 25.03.2006. 17:06 #5184

status: user
broj poruka: 25

Pozdrav,
Bachi

:: RADI! Imao sam i ja neku arhivu koja se zvala Slike.exe i trazila je sifru. Potrebno mu je bilo 5 sati da nadje pasword ali sam konacno uspeo. Nazalost nista zanimljivo unutra

:)) Džabe trud, a? :)

BTW, kada skidate nešto preko Torrenta, a torrente jurite preko public tracker pretraživača tipa https://www.torrentspy.com, sigurno je naznačeno da li ima password i koji je, dal u samom infu za taj torrent ili je među korisničkim komentarima.
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs