Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Pomoc Email problem !
STRANA 1 OD 1
gorjan Pomoc Email problem ! 22.03.2006. 12:44 T1593

status: user
broj poruka: 10
Nemogu da otvorim postu probao sam i Outlook i Eudoru,Thunderbird ali nista.
Sta se zapravo desava.
Pocne autorizaciju i onda mi izbaci da trazi moje korisnicko ime koje se pojavi umesto rajkand@ptt.yu pojavi se nesto kao rajkand@ptt#pop3# ili sl.
e kada ja upisem tacno korisnicko ime i sifru on stalno izbacuje da nije dobra sifra (sifra je sigurno dobra) i nece pa nece.Na svim email programima je isto
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chinaboy Proveri parametre 22.03.2006. 13:59 #5142

status: user
broj poruka: 56

Proveri da li su Outlooku upisani odgovarajuci parametri za dolaznu i odlaznu postu (POP3 i SMTP), a takodje i korisnicko ime i sifra. Desava se da ih neki virus izmeni.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gorjan ma podeseno je sve 23.03.2006. 07:45 #5147

status: user
broj poruka: 10
podeseno je na pop3.ptt.yu i smtp.ptt.yu ali nista, pokrenuo sam skeniranje AVAST-om ali nema virusa i AD-AWARE ali nista.
Vec pocinje ozbiljno da me nervira


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chinaboy Alternativa 23.03.2006. 13:23 #5154

status: user
broj poruka: 56

Pobaj da vidis postu preko WEB MAILa na PTT-ovom sajtu. Tako ces biti siguran da su ti korisnicko ime i sifra ispravni, a i moci ces da pogledas poruke pre ulaska u racunar i da izbrises ono sto ti je sumnjivo. Takodje probaj da podesis svoje parametre na nekom drugom racunaru, pa da vidis da li radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs