Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
KUCISTE
STRANA 1 OD 1
ludi KUCISTE 26.03.2006. 17:45 T1601

status: user
broj poruka: 568
e zanima me da li u "Chieftec BK-01" lezece kuciste moze da se pakuje klascino atx napajanje posto je kucite bas malo evo link:

http://www.chieftec.com/products/Silver/BK-01B-B-SL.htm

i imate li predlog gde mogu u BG za ispod 30e naci neko kuciste bez napajenja

HVALA

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Svagde, brate... 26.03.2006. 20:55 #5194

status: user
broj poruka: 6643
Pa u Beogradu, kao i u celoj Srbiji, 98% novih kućišta, sve sa kung-fu napajanjem je u cenovnom rangu ispod ili neposredno oko 30€.
Zato, nađi neko koje ti nije ružno, a relativno pametno je spakovano unutra (dovoljan broj mesta, postojanje ležišta za dodatne ventilatore, zatuplnene i zaobljene ivice i čvrstina), pa ga lepo kupi, iščupaj mu kung-fu napajanje, iz napajanja izvadi ventilator koji montiraj na samo kućište, ili prodaj celo napajanje, i eto ti rešenja.
Naravno, za napajanje stavi nešto normalno sa prvom brojkom min.4xxx, a najbolje 5xx...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 26.03.2006. 21:41 #5195

status: user
broj poruka: 568
razmisljao sam o toj varijanti ali radje bi gledao da bude samo kuciste jer ta kucista s kung fu napajanjima (kakvo ja i imam ali sa CoolerMasterom 380W) nisu nista bolja od tih njihovih napajanja.
a ovo chieftec sto sam ja mislio da uzmem je za micro atx ploce tako da mrka kapa ima li jos neki predlog

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg Kung-fuuuuuuuuuuuuuuuu 26.03.2006. 23:23 #5199

status: user
broj poruka: 163
Kakvo kung fu kuciste.... Pa da imas osecaj s` vremena na vreme kao da ti mlaznjak prolece kroz sobu kad krene da vibrira i klapara lim koji je kao folija... Ne treba ti to... Dodaj 20 evra i uzivaj :)

dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE 26.03.2006. 23:35 #5200

status: user
broj poruka: 736
Pogledaj ASUS TA210(crno) ili TA211 (belo), mislim da je bez napajanja oko 30e.Super izgleda i dobrog je kvaliteta.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
laca12 LC power kucista 27.03.2006. 10:42 #5204

status: user
broj poruka: 65
U ponudu su bila kucista LC power iz njihove PRO serije ( znam za modele 906 i 606) pa proveri sa nekim ko ih prodaje. Samo su malo skuplja od 30e.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 27.03.2006. 12:48 #5209

status: user
broj poruka: 568
Vidim moracu da skupim cuntu pa ce uzmem asusa ili CM centuriona, gledao sam na sajtovima raznih eminentnih proizvodjaca kucista i opreme svi imaju modele kucista bez napajanja tog cenovnog ranga (ispod 30e) samo sto ovi nasi pe*eri te modele kucista ne uvoze

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: pisko 02.04.2006. 14:55 #5279

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

:: Pogledaj ASUS TA210(crno) ili TA211 (belo), mislim da je bez napajanja oko 30e.Super izgleda i dobrog je kvaliteta
::
::
::

uzeo sam ta212 crno s sivom maskom mnooogoooo besnooo
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs