Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Koja SAT kartica
STRANA 1 OD 1
virgo Koja SAT kartica 16.11.2004. 12:37 T162

status: user
broj poruka: 4
Hteo bih da gledam kodirane kanala sa satelita na racunaru, koju karticu predlazete?
H V A LA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Sat TV 16.11.2004. 13:14 #279

status: admin
broj poruka: 712
Trenutno ni sa jednom karticom nećete moći da se nagledate kodiranih kanala jer su gotovo svi izmenili sisteme kodiranja.

U svakom slučaju, po mom mišljenju, ubedljivo najbolja kartica je Technisat SkyStar 2.

-----------------------------------
Željko Arnautović,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
virgo IMA ALi 17.11.2004. 12:40 #283

status: user
broj poruka: 4
Ne navedoh da imam PIII na 600 MHz a kako sam negde procitao da
Technisat SkyStar 2 trazi 1G ili jacu masinu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: IMA ALi 18.11.2004. 08:53 #289

status: admin
broj poruka: 712
:: Ne navedoh da imam PIII na 600 MHz a kako sam negde procitao da
:: Technisat SkyStar 2 trazi 1G ili jacu masin

Hm, to da. SkyStar 2 traži po specifikaciji mašinu na bar 700MHz a to u prevodu znači bar 1GHz.
Onda am jedino preostaje SkyStar 1, koliko mi je poznato sve ostale kartice traže brz procesor. SkyStar 1 je malo skuplja ali radi i na 300MHz bez problema.

-----------------------------------
Željko Arnautović,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sbaja SkyStar 2 v2.3 18.11.2004. 15:19 #290

status: user
broj poruka: 1
Ja bih mogao samo da ti kazem jedno od mojih iskustava sa karticom Technisat Skystar 2 verzija 2.3, a to je sledece:
Kartica sasvim lepo radi i na jednoj masini koja mi je bila na upgrade-u sa sledecom konfiguracijom:Pentium III-550Mhz, 192MB RAM, jedino sto je graficka novija ATI Radeon 9100 64MB, ali pored toga masina ima softverski 64k modem, TV karticu i sve to lepo i glatno radi pod Windows XP Professional operativniom sistemom. Iako u specifikaciji pominju da je potrebna jaca masina da bi Skystar kartica radila lepo, i na ovoj masini sve lepo radi (gledanje free i kodiranih kanala, snimanje programa, satelitski internet) i to dok u pozadini radi kompletan ATI drajver koji je inace zahtevniji, neki player za muziku, antivirus program...

Iz svega ovog bih ti preporucio da nabavis Skystar2 v2.3 karticu, postoji i verzija 2.6 za koju sam cuo jako puno kritika (i na njen rad, i na kvalitet izrade...), dok je 2.3 proverena i kvalitetna verzija a opet jeftinija od ostalih SAT kartica na trzistu.

Pozdrav,
Sasha
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Re: SkyStar 2 v2.3 19.11.2004. 09:56 #293

status: admin
broj poruka: 712
:: Iz svega ovog bih ti preporucio da nabavis Skystar2 v2.3 karticu, postoji i verzija 2.6 za koju sam cuo jako puno kritika (i na njen rad, i na kvalitet izrade...), dok je 2.3 proverena i kvalitetna verzija a opet jeftinija od ostalih SAT kartica na trzistu

Moje iskustvo govori da je 2.6 verzija mnogo bolja od 2.3 ali ako još neko ima iskustva sa nekom od pomenutih kartica neka napiše. Saveti su uvek dobro došli.

-----------------------------------
Željko Arnautović,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
virgo H V A L A 04.12.2004. 00:13 #353

status: user
broj poruka: 4
Ljudi stvarno hvala puno ste pomogli


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs