Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
GIGATRON TEESSTT
STRANA 1 OD 1
Jarisha GIGATRON TEESSTT 17.11.2004. 07:46 T166

status: user
broj poruka: 70
Da li ste znali da Gigatron radi testove na NAPAJANJIMA????
Ja dodjem u raadnju kao noramlan kupac i pitam za neku konfiguraciju za koju sam se vec dogovorio preko telefona.
Medjutim kad sam dosao i pitao samo da mi kazu koliko svaka komponenta kosta ispalo je da je samo kuciste kostalo oko 40 EURA. sad ja pitam dobro jel mogu ja tu da stavim neko jeftinije napajanje!?
NE NEMOZE! Zasto?????
A radnica mi kaze:
"Kolege su radile TEST na Bartonu, koji je inace TRAY sa OBICNIM napajanjem i videli da se nije dobro pokazao, a kad su isti uradili sa CHIEFTEC napajanjem onda je test dobro prosao". Zakljucak je da ako hocete da kupite AMD Athlon XP sa BARTON jezgrom koji nije u BOX varijanti OBAVEZNO KUPITE CHIEFTEC NAPAJANJE jel u protivnom Vam nece raditi, a ako se opredelite za isti koji JESTE u BOX varijanti onda mozete da uzmete i napajanje od koga ce Vam se mozda i zapaliti ceo racunar.
U SVAKOM SLUCAJU KUPUJTE U GIGATRONU!!! :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646147.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs