Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Procesor,Ploca,RAM???
STRANA 1 OD 1
misafloyd Procesor,Ploca,RAM??? 13.04.2006. 16:38 T1664

status: user
broj poruka: 321
Pozdrav svima!Prelazim na 64-bit procesor.Imam Intela 3.20GHz i razmisljao sam da uzmem isti takav 64-bit,neku dobru 2X1GB (KOJU?)DDR2 memoriju,sad imam 2X512MB Korsair 550MHz,i koja ploca je najbolja za to sve,stim da mi netreba SLI.Da li se isplati cekati AMD 64 i DDR2?Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE: 14.04.2006. 00:52 #5457

status: user
broj poruka: 736
Ne vidim razlog za apgrejd (imash dobar procesor i vrhunski RAM), ali `ajde.U ovom trenurku jedini logican izbor za mene (koji sam fan AMD-a) uzimajuci u obzir performanse i mogucnost apgrejda je Intel Pentium D805.Radi se o dual core procesoru (sa dva jezgra na 2,66Ghz i 2x1Mb kesha) koji radi na magistrali od 533Mhz QPB sa cenom od neverovatnih 140-150e.Ovaj procesor se i odlicno overklokuje (na preko 3Ghz).Uz njega ide DDR2-533 ali ja bih se odlucio za DDR2-667Mhz ako si raspolozen za overklok (procesor jeste).Ploca ,neka sa i945P cipsetom, ima ih dosta dobrih, ne mogu da ti preporucim konkretan model (MSI je dobar).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs