Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Problem sa Call of dutyem 2
STRANA 1 OD 1
urosk Problem sa Call of dutyem 2 15.04.2006. 18:53 T1672

status: user
broj poruka: 462

Nedavno sam kupio geforce 6600gt i imam problem sa col2, igram neko vreme i onda zabode, pa posle kad opet udjem on me izbaci i prijavi fatal error (nesto kao direct3d9 has eror and driver have faliure) I to mi se desilo sa novim drajverima 84.21 pa sam ih posle skinuo i instalirao drajvere sa diska i opet mi se desilo!!! da li neko mozda ima slicnih problema i da li mi neko moze pomoci? Da li je do graficke (temperatura 51 stepen) ili windows-a?! ( Windows sam isntalirao pre par dana servicepack2) Imam plocu k8n-e pci,1g rama,2500sempron!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE: 15.04.2006. 19:35 #5492

status: user
broj poruka: 736
A shta je sa drugim igrama?
Ne bi trebalo da je do graficke.Znaci , verovatno drajveri, mozda Win.Probaj da deinstalirash drajvere, pa onda iskoristi Driver Cleaner.Posle instaliraj najnovije drajvere.Ako i to ne pomogne ja bih formatirao C particiju i ponovo instalirao Win.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Hvala 15.04.2006. 19:52 #5493

status: user
broj poruka: 462



Ne znam instalirao sam pro evolution soccer 5 i njega igram normalno. Nov je windovs i drajveri su novi!!! A gde da nadjem taj driver cleaner i kako da uninstaliram drivere?!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Hvala 16.04.2006. 00:34 #5494

status: user
broj poruka: 736
::
::
::
:: Ne znam instalirao sam pro evolution soccer 5 i njega igram normalno. Nov je windovs i drajveri su novi!!! A gde da nadjem taj driver cleaner i kako da uninstaliram drivere?
Driver Cleaner mozesh naci na verovao ili ne na https://www.drivercleaner.net.Skini Pro verziju koja je besplatna.
Drajvere prvo deinstaliraj iz Contrl Panel->Add/Remove Programs , nadji nVidia drivers i deinstaliraj samo video drajvere.Posle pokreni Driver Cleaner ,ali prvo procitaj uputstvo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VuKaSiN82 Dodatak 16.04.2006. 02:27 #5495

status: user
broj poruka: 128
Ja bih jos dodao da pre instalacije nvidia drivera iskljucis anti-virus program. Mozda ti to vec znas ali nije na odmet da se kaze!
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Nisam znam 16.04.2006. 09:35 #5496

status: user
broj poruka: 462
Ranije sam imao samo ati kartice tako da nemam iskustva sa nvidijom! Nisam znao bili su mi ukljuceni i kerio firewall i avg anti virus! Da li da instaliram najnovije drajvere ili neke malo starije koje provereno rade, i da li da posle reinstaliram igricu ili nema potrebe? I jos nesto, graficka je malo bucnija, mislim cuje se jer to kod svih msi 6600gt ili samo kod moje?!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Nisam znam 17.04.2006. 02:59 #5519

status: user
broj poruka: 736
:: Ranije sam imao samo ati kartice tako da nemam iskustva sa nvidijom! Nisam znao bili su mi ukljuceni i kerio firewall i avg anti virus! Da li da instaliram najnovije drajvere ili neke malo starije koje provereno rade, i da li da posle reinstaliram igricu ili nema potrebe? I jos nesto, graficka je malo bucnija, mislim cuje se jer to kod svih msi 6600gt ili samo kod moje?
::
:Slobodno instaliraj najnovije 84.21, meni rade super.Igricu ne morash reinstalirati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs