Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Morate da igrate Killzone 2, igra je bruka za igranje na netu !!!
STRANA 1 OD 1
psihoyu Morate da igrate Killzone 2, igra je bruka za igranje na netu !!! 14.04.2009. 02:37 T16764

status: user
broj poruka: 1191
Ljudi moram da vas posavetujem da ako volite FPS igre da ne smete propustiti Killzone 2 !
Znaci igra je genijalna ! Kako je dobra i zarazna u MP pa to je bruka !
Imam mi nas klan Benchmark serbia, treba da poceno da igramo protiv drugih klanova.
Za sad se okupljamo subotom i nedeljom i igramo izmedju sebe, i imamo stvarno dobrih igraca !
I single kampanja je extra, al jos je nisam mnogo igrao jer stalno igram na netu !
Znaci zbog ove igre vredi kupiti Plastation 3 bez ikakvih dilema !
Ubedljivo najbolja igra ove godine sto je izasla na svim platformama !

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb to da je najbolja za sve platforme(pored novog wowa) tesko 14.04.2009. 10:10 #108176

status: user
broj poruka: 6875
A tek kad izadju diablo II i starcraft II,bye bye
Mozda je najbolja na playstationu,al on ne moze da se meri sa kompom!>


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliBaneBG Kakve bre sve platforme??? 14.04.2009. 12:44 #108209

status: user
broj poruka: 487
Otqd Killzone 2 na svim platformama, ja sada gledam i ima samo za PS3 pa da me jebes...???

==========
Kolac u tiganju?!?! NEMOGUCE!

BLEJA:)))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Pa i ima samo na Sony trojci 14.04.2009. 12:47 #108213

status: user
broj poruka: 6502
ali koliko sam ja shvatio psihoyu je rekao najbolja igra od svih igara i za PC i za Xbox i Sony 3 ove godine...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: to da je najbolja za sve platforme(pored novog wowa) tesko 14.04.2009. 15:32 #108233

status: user
broj poruka: 362
De nadje diablo II i starcraft 2? Diablo je decja igra u odnosu na recimo Baldur`s Gate i Elder Scroll`s serijal, ali su ipak morali (zeleli) da izbace nesto ultra linearno sa konzolaskim pristupom, i prilagodili ga PC-u (i naravno napravili hit). A starcraft...iskreno se nadam da mislis SAMO na multiplayer, jer ta igra nije vredna pomena ni u jednom drugom smislu...
WoW jeste hit ali ako izbacis multiplayer, da li ces ga toliko uzdizati?

Decko (psihoyu) se iskreno odusevio, i ja to poshtujem, a posle onoga sto sam video od prvog trailera (iako je navodno bio 3d animacija), pa do danas, tesko cu poverovati da ima mnogo kvalitetnijih igara sto se tice nekih stvari. Narocito na PC-u. Ne verujem da ce KZ2 izaci za PC, a i ako izadje (mozda za par godina), bice isto problematicna kao i GTA IV i ostale konverzije. Nisam je licno igrao, ali posle shpartanja po Benchmark forumu, jasno je o cemu se radi. Na zapadu nista novo...

Sasvim je moguce (ali ne stojim iza toga jer nisam probao) da KZ2 bude najbolja igra godine. Jedini problem za tu izjavu je sto je godina jos mlada:) Inace, SONY je napokon (i zbog KZ2 i jos par igara) poceo bolje da se prodaje od Wii itd (doduse, u desetinama hiljada primeraka razlike, tipa 450k prema 400k)

Kao dugogodisnji igrac PC-a (od pocetka 1990-ih), stvarno me ubija `nostalgija` (u zadnjih 3-4 godine) jer ne izbacuju nista posebno (Deus Ex, Morrowind su stari...a igram najvise RPG). Jedino novije je Bioshock, a i to je sad staro. Evo, skidam i dacu sansu i Total War 1 i 2, a i Mass Effect se dobro pokazao. Ali jedino Mass Effect i Total War 2 su noviji, sve ostalo je STARO, i zato i kazem, dzabe nam nade, odavno nije nista normalno izaslo za PC. Ja mislim da je to najvise zbog piraterije, ali mozda gresim.

Aj` uzdravlje i neka se niko ne oseti prozvan, iznenadjen i/ili uvredjen, itd

p.s. usput,kad sam vec kod toga, jel zna neko neku igru na PC-u koja ima dobru grafiku i da je bar donekle zanimljiva (singleplayer)?

life`s a bitch...and then you die.

:: A tek kad izadju diablo II i starcraft II,bye by
:: Mozda je najbolja na playstationu,al on ne moze da se meri sa kompom!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 14.04.2009. 23:35 #108338

status: user
broj poruka: 1191
sa sledecom generacijom kozola PC gaming umire, konzole ce ostati za igranje.
pa da nije Starcraft 2 i Diablo 3 nikad ne kupio novi PC !
Killzone 2 je nesto sto morate da probate !
Znaci sve u igri je savrseno, meni najbolja igra ove godine !
Non stop je igram vec 1,5 mesec !


Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pit za Nikopol74 15.04.2009. 00:58 #108351

status: user
broj poruka: 68
nisi pomenuo Fallout 3 pa ako nisi probao (mada cisto sumnjam) preporuka
imas i ekspanziju, mada je bez veze, ali bice ih jos


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: re 15.04.2009. 01:08 #108356

status: user
broj poruka: 362
To za PC nije istina, PC igracka industrija vredi vise od filmske, a to je preko milijardu dolara godisnje. Nemoj se zavaravati. A igre koje si pomenuo, to je stvar ukusa. Poslednje sto mene licno zanima su starcraft i diablo. Nije diablo dao PC-u status koji uziva, nego decenije drugih igara. Nemoj to da potcenjujes. I samo da znas, da nije gomile Kineza i nesto Japanaca, mnoge igre zbog kojih ti i neki drugi kupuju konzole (i naravno PC konverzije i klonove tih igara), jednostavno ne bi prezivele...ne kupuje Evropa i Amerika konzolaske igre ni blizu koliko Azija, odnos je preko 30:1 (ima tu i piraterije, ali boze moj). Ovo je moje misljenje, ali uvek cu pre kupiti Bioshock, Mass Effect (od novih) nego starcraft i diablo 3, ali kao sto rekoh, to je stvar stvar ukusa...videcemo Deus Ex 3, i mnoge megahitove koji su najavljeni za PC-a...PC i konzole ce pre ziveti zajedno nego sto ce nesto izumreti (sta mislis na cemu Microsoft najvise zaradjuje, PC-WIndows operativni sistem ili Xbox?). I jos nesto, nikad nemoj da podcenis PC-ev multiplayer. A usput, pogledaj malo zarade u zadnje vreme kod Atija i Nvidije, pa reci (u porastu su)...a to je sve PC svet. Po meni je najbolje imati PC i neku konzolu pored, a ja bi uzeo PS3...:)

Poz

life`s a bitch...and then you die.

:: sa sledecom generacijom kozola PC gaming umire, konzole ce ostati za igranje
:: pa da nije Starcraft 2 i Diablo 3 nikad ne kupio novi PC

::
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: za Nikopol74 15.04.2009. 01:12 #108360

status: user
broj poruka: 362
U pravu si za Fallout 3, ali jbg, nisam hteo da previse sirim temu. Ali da, to jeste (moj) propust, trebao sam da je pomenem. Imam je instaliranu od skoro, jer sam skoro uzeo novu mashinu. To je biser od igre koji cu ovih dana da probam (nalazolst nisam jos stigao). Zavrsio sam Fallout 1, i igrao Fallout 2, a u Bethesdu imam poverenja, plus xtra visoke ocene koje je dobila.

life`s a bitch...and then you die.

:: nisi pomenuo Fallout 3 pa ako nisi probao (mada cisto sumnjam) preporuk
:: imas i ekspanziju, mada je bez veze, ali bice ih jo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliBaneBG Re: Re: za Nikopol74 15.04.2009. 07:12 #108370

status: user
broj poruka: 487
UBISTVENO DOBRA IGRA!!!
==========
Kolac u tiganju?!?! NEMOGUCE!

BLEJA:)))


:: U pravu si za Fallout 3, ali jbg, nisam hteo da previse sirim temu. Ali da, to jeste (moj) propust, trebao sam da je pomenem. Imam je instaliranu od skoro, jer sam skoro uzeo novu mashinu. To je biser od igre koji cu ovih dana da probam (nalazolst nisam jos stigao). Zavrsio sam Fallout 1, i igrao Fallout 2, a u Bethesdu imam poverenja, plus xtra visoke ocene koje je dobila.
::
:: life`s a bitch...and then you die
::
:: :: nisi pomenuo Fallout 3 pa ako nisi probao (mada cisto sumnjam) preporuk
:: :: imas i ekspanziju, mada je bez veze, ali bice ih jo
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs