Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
playstation 3?
STRANA 1 OD 1
dado86 playstation 3? 21.04.2009. 23:40 T16914

status: user
broj poruka: 139

Gde mogu da kupim kod nas playstation 3 povoljno sa 2 dzojstika,misem,tastaturom?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PaYaZemoon Re: 22.04.2009. 00:55 #109341

status: user
broj poruka: 26


kupi nintendo wii!!!!!!!!!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dado86 Re: Re: 22.04.2009. 00:59 #109342

status: user
broj poruka: 139



::
::
:: kupi nintendo wii!!!!!!!!!!!


zastooooo???????



::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY Zavisi... 22.04.2009. 03:00 #109350

status: user
broj poruka: 1509
Ako imas kvalitetan CRT televizor ili jednostavno nekakvo debelo staklo ispred LCD/PLAZMA TV-a onda kupi Nintendo Wii...

Ako imas lijepu plazmu ili LCD od 32` i vise inch-a (optimalno 42`) mozes da se igras do mile volje, ali samo sa PS3, ne i sa Nintendom...

http://www.youtube.com/watch?v=ZlPMNOfbFn4

(i bilo sta slicno...)


SONY VAIO VGN-FW285J

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: Zavisi... 22.04.2009. 08:07 #109358

status: user
broj poruka: 3529
Hahahahah! Pa lik je stvarno tenkre(youtube), ja kuci imam lcd i Nintendo Wii, obavezno s kime god sta god da igram uvek napominjem da stavi i stegne onu vezicu-kanap oko clanka ruke - zato to i postoji!

@dado86
Generalno nintendo je super za drustvo, i sportske simulacije kao sto su tenis, golf, kuglanje, boks itd., stvarno extra zabava, sto se tice nekih drugih zanrova, pogotovo pucacina i sl. mislim da je Sony u prednosti pre svega zbog kvaliteta grafike koji Nintendo nema.
Treba dobro da razmislis sta ti vise godi, ako imas dobar komp onda ti Sony ne treba, igre na PC-u se ne mogu za sada meriti po meni ni sa jednom konzolom, ipak su mis+tast najbolja kombinacija, pre svega za FPS.
Odes lepo do grada, ima radnji, recimo kod Doma Sindikata na obilicevom vencu i tamo imas prilike da u show room-u isprobas sve tri aktuelne konzole i vidis ih na delu.

:: Ako imas kvalitetan CRT televizor ili jednostavno nekakvo debelo staklo ispred LCD/PLAZMA TV-a onda kupi Nintendo Wii..
::
:: Ako imas lijepu plazmu ili LCD od 32` i vise inch-a (optimalno 42`) mozes da se igras do mile volje, ali samo sa PS3, ne i sa Nintendom..
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=ZlPMNOfbFn
::
:: (i bilo sta slicno...
::
::
:: SONY VAIO VGN-FW285
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dado86 Playstation 3 hocu 22.04.2009. 12:12 #109376

status: user
broj poruka: 139

Drzim igraonu, i potreban mi je playstation 3 posto to ljudi traze. Imam Sony - 52` LCD TV.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 22.04.2009. 12:20 #109379

status: user
broj poruka: 711
Konzole imaju GameS (www.game-s.rs), Comtrade, Tehnomarket, pa cak i Tempo itd (jesi li siguran da si uopste i trazio?)

Gamepadove i ostalo najveci izbor ima GameS, mada mozes i to da nadjes gde hoces...

Kao sto vec rekoh, ovo nije neka egzotika i trebalo bi da mozes da nadjes u bilo kojoj radnji koja se bavi prodajom konzola...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dado86 trazio sam 22.04.2009. 16:28 #109412

status: user
broj poruka: 139


Ja sam postavio pitanje gde najpovoljnije kupiti ako neko zna. A znam da ima konzola fde god pozelis,samo me interesuje najpovoljnija cena.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: playstation 3? 22.04.2009. 17:56 #109422

status: user
broj poruka: 711
:: Gde mogu da kupim kod nas playstation 3 povoljno sa 2 dzojstika,misem,tastaturom?

Gore je tvoje pitanje :)

A ako mislis najpovoljnije, onda verovatno na nekoj akciji u Mega marketima... Sto se regularnih cena tice mislim da je GameS najpovoljniji.... Narocito kad uracunas i da ces dobiti karticu pomocu koje dobijas popust od 10% na kupovinu igara (sto ce ti i trebati ako planiras da ga koristis u igraonici)

Mislim da je PS3 sa dva gamepada i 2 igre oko 40000din

Takodje, jedino tu sam video tastature za PS3 (uglavnom imaju touchpad umesto misa)... Sto se igara tice, ako ti ne trebaju nove idi na https://www.supervideoigre.com ili ih narucuj sa https://www.sendit.com Treba im 2 nedelje da stignu ali su vise nego duplo jeftinije...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs