Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Sta mislite o avast-u 4.7.....kao firewall-u?
STRANA 1 OD 1
damirj79 Sta mislite o avast-u 4.7.....kao firewall-u? 04.05.2006. 14:14 T1740

status: user
broj poruka: 6
Cao!
Ako neko ima neka iskustva...ili alternativna resenja! :)
Pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Sve zavisi 04.05.2006. 15:20 #5786

status: user
broj poruka: 462
Pa ne znam zasta ti treba, tj. kako koristis internet? Ako imas adsl i dosta provodis vremena na netu onda ti je dobitna konbinacija kaspersky(koga mozes da nabavis lako) i spyware doctor (3.5 ili stariji nije bitno koga mozes da skines sa neta besplatno). oni u konbinaciji rade odlicno i trebalo bi da nemas problema. Ako ti je malo slabiji komp i ako imas malo memorije onda umesto kasperskog skini avg-a ili avasta ali ne kao firewall nego kao anti-virusa. Jer je bilo koji firewall u sustini glupost. To ti je moja preporuka, iz mog iskustva!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Moja preporuka 04.05.2006. 20:04 #5793

status: user
broj poruka: 327
Prvo: ne moras tri puta da stavljas istu temu jer svi mi znamo da citamo i manja slova na monitoru.
Kao firewall bih ti preporucio Zone Alarm a kao antivirus NOD32.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miguelinho pa... 04.05.2006. 20:23 #5795

status: user
broj poruka: 209



ja trenutno koristim avast 4.7,ali kao antivirus (i ne bih ga probao kao firewall),a kao firewall koristi provereno resenje zone alarm. naravno mozes i da kombinujes,pa onda probaj nod32 kao anti virus (odlican je,bez preterivanja,i sigurno najbrzi i najmanje opterecuje sistem) i zone alarm. u svakom slucaju neces pogresiti ako sa odlucis za zone alarm kao firewall,a antivirus zavisi od racunara koji posedujes i u kojoj meri `visis` na netu. eto,toliko.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vdeki Odgovor 05.05.2006. 10:20 #5802

status: user
broj poruka: 19

Pa vidi ovako.do sada sam koristio NOD32 koji je takodje dobar ali mi je blokirao racunar kada prikljucim fiskalnu kasu.Pa sam zbog toga stavio avast koji je stvarno ok.Moja topla preporuka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bhunter odgovor 28.11.2006. 18:01 #10192

status: user
broj poruka: 55
avast sam do nedavno koristio ali sam sad presao na bitdefender,ne zato sto avast nevalja nego da probam i bitdefender,ali inace avast je sasvim dobar i zadovoljava kriterijume i ne koci komp kao neki drugi anti-virus programi



__________________________________________________________
Have faith in your dreams and someday
Your rainbow will come smiling through
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing the dream that you wish will come true...`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs