Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Laptop za studente 693Evra, vredi li?
STRANA 1 OD 1
zoki011 Laptop za studente 693Evra, vredi li? 05.05.2006. 21:10 T1751

status: user
broj poruka: 2
Fujitsu-Siemens i ComTrade prave akciju u comtrade shopovima jeftinog laptopa za studente.
Amilo Pro v2035: Intel Mobile Celeron M380 1.6GHz,512MB DDR, TFT 15.4" Wide XGA, DVD rezač, 40GB HDD S-ATA, WLAN, Lan, Modem
4xUSB. Cena je 693Evra(sa PDV-om).
Akcija je bila za studente ETF-a (mozes da kupis samo sa indeksom ETF-a), ali su je prosirili i na druge fakultete.

Jel se isplati ova konfiguracija za ovu kintu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 06.05.2006. 11:37 #5825

status: user
broj poruka: 568
- rekao bih da vredi ali zar je toliko tesko pogledati cenovnike laptopova priblizne `snage` na ovom istom sajtu i uporediti ih sa tom ponudom i tako doci do zakljucka o isplativosti/neisplativosti iste ???
- ukoliko znas o postojanju cenovnika velikog broja firmi na ovom sajtu a mrzi te da pregledas nego se nadas da ce neko nakon ove poruke to uraditi za tebe i preneti ti zakljucke NE NADAJ SE
- ukoliko nisi upoznat sa postojanjem cenovnika velikog broja firmi na ovom sajtu iskoristi 15 min. tvog dragocenog vremena i pregledaj sve sto ovaj sajt nudi i nacices ih

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ucitelj Povoljno je, ali kako da kupe oni koji nisu studenti? 06.05.2006. 12:32 #5828

status: user
broj poruka: 1
Za te pare je stvarno extra, ali kako da kupe oni koji nisu studenti?
Ja sam pokusao isti da kupim u ComTrade-u ali mi traze za isti laptop 770e.

I jos nesto me interesuje: posto ima Linux da li mogu da instaliram Windows i da mi garancija vazi?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Vredi 06.05.2006. 13:22 #5829

status: user
broj poruka: 2076

Ja mislim da taj laptop vredi tih para, ako ne planiras da igras igre na njemu uzimaj dok nije nestalo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoki011 Re: ... 06.05.2006. 15:36 #5833

status: user
broj poruka: 2
:: - rekao bih da vredi ali zar je toliko tesko pogledati cenovnike laptopova priblizne `snage` na ovom istom sajtu i uporediti ih sa tom ponudom i tako doci do zakljucka o isplativosti/neisplativosti iste ??
:: - ukoliko znas o postojanju cenovnika velikog broja firmi na ovom sajtu a mrzi te da pregledas nego se nadas da ce neko nakon ove poruke to uraditi za tebe i preneti ti zakljucke NE NADAJ S
:: - ukoliko nisi upoznat sa postojanjem cenovnika velikog broja firmi na ovom sajtu iskoristi 15 min. tvog dragocenog vremena i pregledaj sve sto ovaj sajt nudi i nacices i
::
:: Licence to kil
::


Nisam ni mislio da neko pogleda za mene, nego sam se pitao da li je neko imao priliku da isproba taj model i da li isplativo. Znam da mu je cena regularno oko 810-850Evra, ali sam se pitao da li moze da bude tako jeftin i da nije neka navlakusa. Opet je i ComTrade i Fujitsu-Siemens stao iza te akcije, pa mi je delovalo malo sumnjivo. Znas kakve se stvari desavaju u Srbiji.
Hajde, dajte mi neke komentare u vezi modela pa da ukoliko je dobro iskoristim svoj studentski staz :) i eventualno kupim taj model sledece nedelje.

pozdrav i unapred hvala, Zoran
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 07.05.2006. 14:52 #5846

status: user
broj poruka: 568
pa ima sve sto normalnom i skromnom coveku treba a dvd rezac je velik + jer je rezanje na cd danas potpuna glupost
sto se igrica tice ja mislim da laptopovi nisu predvidjeni za takve stvari

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
demarko imam ga i za manje para 30.05.2006. 19:53 #6256

status: user
broj poruka: 6



imam ga i za manje para, javi mi se na mail da se dogovorimo iza ovoga stoji pakom imas 2 god garancije....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs