Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
hardware arheologija
STRANA 1 OD 1
dragojlo2 hardware arheologija 06.05.2006. 14:12 T1753

status: user
broj poruka: 718

Ajd` sad nemojte da se smejete jer imam stvarno arheolosko pitanje ,a oni u Dellu nece vec 2 meseca da mi odgovore ;il` je mozda glupo a ja ne znam!
U dellovom optiplex-u GX1 low profile imam napajanje od 145w ,a u midi toweru je od 200w. Da li neko zna da li fizicki mogu da ubacim ovo jace napajanje u ovu desktop masinu jer treba da je apgrejdujem ?
puno hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MSTenk J..B..G 06.05.2006. 19:40 #5836

status: user
broj poruka: 20



E ja bih ti vrlo rado pomogao samo da znam o cemu govorish...mislim nije da si ti lose objasnio nego ja ne znam da li sam bio rodjen kada je taj komp napravljen......
U svakom slucaju verovatno ce ti neko pomoci ........ najverovatnije PISKO!!!

Nadam se samo da ce ti sve biti kako ti hoces >>> a u krajnjem slucaju razmisli o novom kompu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MSTenk J..B..G 06.05.2006. 19:41 #5837

status: user
broj poruka: 20



E ja bih ti vrlo rado pomogao samo da znam o cemu govorish...mislim nije da si ti lose objasnio nego ja ne znam da li sam bio rodjen kada je taj komp napravljen......
U svakom slucaju verovatno ce ti neko pomoci ........ najverovatnije PISKO!!!

Nadam se samo da ce ti sve biti kako ti hoces >>> a u krajnjem slucaju razmisli o novom kompu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 07.05.2006. 14:44 #5843

status: user
broj poruka: 568
zbilja nisam upoznat sa datim dell-om ali srafciger i otvaranje kucista sa vadjem starog i uporedjivanje s novim napajanjem ce resiti dilemu moze ili nemoze probaj

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set savet. 11.05.2006. 20:15 #5931

status: user
broj poruka: 165

Kod firmiranih masina ( a pogotovo kod dell-a) su bitne neke druge karakteristike napajanja osim suve snage oznacene u watt-ima.

Firmirane masine uglavnom imaju izvore male snage 200-300w ali je ta snaga
pravilno rasporedjena.
pogledaj koliko struje daje za odredjene napone (5v 12v 3.3v -5v -12 5vsb).

Tvoje novo napajanje ne bi trebalo da ima manje vrednosti od originala i to je to.

P.S. ovo vazi i za Custom Made konfiguracije, ali koga to ovde u Srbiji zanima.:)

Poz.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs