Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Radio ili WinXP pitanje je sad?
STRANA 1 OD 1
MSTenk Radio ili WinXP pitanje je sad? 07.05.2006. 00:16 T1754

status: user
broj poruka: 20
Nisam moga da verujem dok nisam cuo svojim usima........Ortak koji se ne razume bash mnogo u kompove prijavio mi je da mu KRCI Windows......HAHAHA mislio sam da to nije moguce swe dok nisam dosao kod njega i gle cuda, Windows zaista KRCI ko los Radio.... NEVEROVATNO iz cista mira (nije pomeranje misa ili otvaranje bilo kakvih menija) pocne da KRCI. Resenje koje on sada primenjuje je gasenje zvucnika cim pocne KRCANJE....jos jedna zanimljiva stvar zvucnike sam probao kod mene na kompu i rade odlicno a kod njega KRCALO ne KRCALO kada ih iskljucuje kao da iskljucuje pojacalo od 19384193529 wati >>>> mislim da znate na koji zvuk mislim!

Jedino sto mi pada na pamet je da je Win los i da ga treba reinstalirati a ako neko zna nesto o ovome ....... neka napise!

!HVALA UNAPRED!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 07.05.2006. 14:47 #5844

status: user
broj poruka: 568
moguce da je windows a mozda je i do zvucne/ploce ili je neka smetnja prouzrokovana losom masom ili nedostatkom uzemljenja prljavstinom u kompu ili sl.

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs