Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
POMOC!!!!POMOC!!!!POMOC!!!!
STRANA 1 OD 1
tihimil POMOC!!!!POMOC!!!!POMOC!!!! 07.05.2006. 18:29 T1765

status: user
broj poruka: 216
DOBIO SAM PRE NEKI DAN NEMACKI ORGINALNI WINDOWS INSTALIRAO SAM I SVE RADI BESPREKORNO ALI IMAM JEDAN PROBLEM,NEZNAM SHVABSKI!!!DA LI JE MOGUCE SKINUTI NEKI SERVICE PACK ILI NESTO SLICNO I DA PREBACIM SA NEMACKOG NA ENGLESKI I GDE BI MOGAO TO DA NADJEM!!!???UNAPRED ZAHVALAN
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Probaj 07.05.2006. 22:01 #5866

status: user
broj poruka: 462
Ne znam mislim da nemozes da promenis jezik iz samog windowsa, skoro sam pokusao jednom drugu iz grcke da promenim jezik na njegovom kompu sa grckog na engleski i nisam uspeo iz windowsa! Trebalo bi da probas da skines onaj dodatak windows xp na srpskom tako ces sigurno promeniti jezik na sprski za pocetak, mozes da ga skines sa pctv.co.yu sajta, sa download sekcije! A za engleski nisam siguran!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dakki engleski na nemackom windowsu 09.05.2006. 16:22 #5880

status: user
broj poruka: 3
nemozes to da uradis, to je nemacki windows (nema engleski)...

mozda mozes da pozoves lokalnu Microsoft kancelariju i da ih eventualno pitas da li mogu mozda da ti zamene (ili uz neku min. doplatu, da ti prodaju englesku licencu XP-a)

ili kao sto rece covek, mozes da instaliras ovaj service pack na srpskom, ali ipak i to nije lokalizovano do kraja, tako da ces imato srpsko-nemacki windows...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set skini ie 09.05.2006. 18:28 #5883

status: user
broj poruka: 165



Instalira internet explorer 6 na engleskom i to je to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs