Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
New fight
STRANA 1 OD 1
Pisko New fight 11.06.2009. 20:20 T17947

status: user
broj poruka: 6643
Na oglasima je.... yEggorr und Bobha su zavrnuli nekog Miliju za mačku pikču MB... a, njemu teško palo.
Treba to propratiti, za sada, nema teških reči, ali....

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 11.06.2009. 20:41 #120721

status: user
broj poruka: 2270
nije baš novo, videh i prošle nedelje. Nema nikakve reakcije, i jedni i drugi nastavljaju da postuju svoje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FAQ Gde to? 11.06.2009. 21:45 #120754

status: user
broj poruka: 532
posto sam i ja nesto od njiih uzimao


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar ja sam postovao o tome 12.06.2009. 08:03 #120844

status: user
broj poruka: 3992
ali su moju temu izbrisali...


rad je od coveka napravio majmuna

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Eh Jegor i Boba... 12.06.2009. 09:32 #120864

status: user
broj poruka: 7760
Pazi ja sam ranije (obratiti paznju na ranije) kupio par stvari kod njih i mogu ti reci da sam bio krajnje zadovoljan njihovom poslovnoscu.
Generalno posto mi je tada bio crkao cd citac kod njih sam kupio cd rezac i dvd citac (stvarno davno bese) i rezac (MSI govno od rezaca) je bacio kasiku ja kod njih kazem reklamacija oni odmah uzmu neki LG i zamene ga bez diskusije (kod drugih to prvo ide u servis da oni provere i slicno) a taj LG i dalje radi samo je sada na ormanu zato sto je bež boje pa se ne uklapa u crna kucista.

Kasnije sam zamenio Bartona za Athlona po vise nego povoljnoj ceni...

Ali ko zna mozda su se oni promenili a moze biti da je do lika iz oglasa jer nasi ljudi su ti takvi da ako nije onako kako je mali perca to zamisljao onda drvlje i kamenje (ponekad sam i sam sklon tome).

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Zaista 13.06.2009. 00:03 #121043

status: user
broj poruka: 6643
Nepošteno od mene bi bilo, da i ja ne napomenem, kako me NISU prevarili niti pokušali. Nešto sam, neke dve konfe čini mi se, uzeo od njih, pre nešto manje od 10 godina... i to poslao kurira da donese a da me u stvari, nikada nisu ni videli... i sve je bilo korektno (osim što su komponente, u stvari, bile skoro dno, da bi sve bilo jeftino... ali ja sam to tražio), tako da se uklapa u priču koju ja znam, zato mi je upao taj Milija u oko, da nije blaćenje (mada, eto, nema još ružnih reči... što je vidan napredak za naš mentalitet i običaje).
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs