Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Preporuka--VGA kuler??
STRANA 1 OD 1
Smederevac Preporuka--VGA kuler?? 19.05.2006. 12:40 T1805

status: user
broj poruka: 37
Posedujem ASUS EN6600selencer(256mb)...,solidna je,ali bih promenio pasivnjaka nekim akitvnim hladnjakom...,koji bi mi preporucili da vrsi posao a da nije previse skup?!!!U trenutnom stanju se greje u full radu od 85-90c...,pa cak i preko!!!Sa klokom od (400-550) uspeo sam da izvucem i 7500 u `03...,ali je to samo test a zbog zagrevanja ni u lusilu ne moze da radi u tom rezimu!!!Memorija u `Rivi` moze i do 620mhz,ali ja nisam uspeo preko 555mhz(Infinion cipovi)...!!!Hvala....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Care ova ti je dobra 20.05.2006. 01:32 #6100

status: user
broj poruka: 7761
Pa ti cist genija (100%), kupis bezsumnu kartu i platis je vise nego obicnu koja generise buku, a onda na istu budzis dodatni cincilator koji ce da pravi buku.

Koja je poenta svega ovoga nije mi bas najjasnije ali ti valjda znas sta ti je ciniti.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Smederevac !!!! 20.05.2006. 18:52 #6114

status: user
broj poruka: 37
Kartica se zesce greje,stvar je u tome...,nema sanse za neki `ozbiljniji` klok....,kuciste mi je otvoreno tako da sve `bruji`,to nije bitno!!!Samo sam zeleo preporuku...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Siki Re: Preporuka--VGA kuler?? 20.05.2006. 21:01 #6116

status: user
broj poruka: 3



:: Posedujem ASUS EN6600selencer(256mb)...,solidna je,ali bih promenio pasivnjaka nekim akitvnim hladnjakom...,koji bi mi preporucili da vrsi posao a da nije previse skup?!!!U trenutnom stanju se greje u full radu od 85-90c...,pa cak i preko!!!Sa klokom od (400-550) uspeo sam da izvucem i 7500 u `03...,ali je to samo test a zbog zagrevanja ni u lusilu ne moze da radi u tom rezimu!!!Memorija u `Rivi` moze i do 620mhz,ali ja nisam uspeo preko 555mhz(Infinion cipovi)...!!!Hvala...
::

A da malo napravis promaju u tome kucistu, ubacis nekoliko dodatnih ventilatora da ubacuju svez vazduh i izbacuju. Time ces dobiti i manju temperaturu na karti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: !!!! 21.05.2006. 00:18 #6119

status: user
broj poruka: 736
:: Kartica se zesce greje,stvar je u tome...,nema sanse za neki `ozbiljniji` klok....,kuciste mi je otvoreno tako da sve `bruji`,to nije bitno!!!Samo sam zeleo preporuku..
::
::
::
Ako si hteo da klokujesh trebao si da uzmesh klasicnu karticu.Dobrano si se zeznuo, platio si vishe , josh cesh i platiti za dodatni kuler.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Cekaj 24.05.2006. 22:29 #6180

status: user
broj poruka: 172
Jel to ona sa crvenim hladnjakom na G tj L ili sa klot sivim hladnjakom?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vkuzma Vodeno je zakon 27.05.2006. 22:20 #6227

status: user
broj poruka: 27
Ako ti se sistem toliko greje, postavi vodeno hladjenje za ceo sistem. Uzmi neko Zalman( ako postoji na nasem trzistu) ili eventualno Thermaltake. S tim ces moci da overkolokujes i karticu za jos jedno 100-200MHz i procesor za 200-400MHz zavisi od procesora. Ako to uradis moras da stavis male ventilatore na kuciste kako bi vazduh cirkulisao i hladio hard diskove i ostale komponente koje nisu obuhvacene vodenim hladjenjem.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs