Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
mp3 player-sta da odaberem?
STRANA 1 OD 1
senka mp3 player-sta da odaberem? 21.05.2006. 09:12 T1809

status: user
broj poruka: 2

E ovako,hocu da kupim mp3 player i dvoumim se izmedju MSI megaplayer 528 i XWAVE SO2 512MB.Nekako mi se cini da je ovaj prvi bolji, al je zato ovaj drugi mnogo lep (ovo zvuci glupo,znam).Sta da radim?Pomagajte...
Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
urosk Sve je to isto 21.05.2006. 10:23 #6126

status: user
broj poruka: 462
Nemoj da se dvoumis uzmi onaj koji ti se vise svidja i koji po tebi ima vise korisnih funkcija, i koji ti je manji i samim tim prakticniji!!! Sve je to isti djavo!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nik22 Da ne otvaram novu temu... 21.05.2006. 15:51 #6128

status: user
broj poruka: 29



Hocu da kupim m[p3 player pa imam neke nedoumice:

Sta mislite o MSI MEGA PLAYER 540 (4 GB, MP3/WMA/Video/JPG, FM tuner, voice recorder, 1,8" kolor LCD, Li-Ion, punjač, 95 gr). On je oko 140E. Da li je kvalitetan i vredan para. Dali da dodam jos nekih 40e za Ipod nano 1gb (samo).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
senka ja se resila 21.05.2006. 16:16 #6129

status: user
broj poruka: 2
Joj bre,Nik,mislim da je mnooogo skuuupo.Meni je 80 bio plafon.Nego ja sam nasla sta cu i idem sutra u shoping.Hvala vam...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: mp3 player-sta da odaberem? 21.05.2006. 17:53 #6131

status: user
broj poruka: 736
::
:: E ovako,hocu da kupim mp3 player i dvoumim se izmedju MSI megaplayer 528 i XWAVE SO2 512MB.Nekako mi se cini da je ovaj prvi bolji, al je zato ovaj drugi mnogo lep (ovo zvuci glupo,znam).Sta da radim?Pomagajte..
:: Hvala unapred
Svakako MSI, mnogo je kvalitetniji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs