Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
kako klokovati sledece
STRANA 1 OD 1
agresorgsp kako klokovati sledece 24.05.2006. 14:51 T1823

status: user
broj poruka: 140
amd 3000+ s 939,dfi nforce 4 ultra d lan party,512MB geil 400mhz i 7600GT leadtec??????Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
agresorgsp HELPPPPPPPPPPPPP 25.05.2006. 18:32 #6190

status: user
broj poruka: 140
Molim vas pomozite mi oko overklokovanja!!!!!!!!!!Kako da overklokujem navedenu masinu(procesor,memoriju i grafiku).....Preporucite mi neki program za testiranje dokle moze memorija da ide i sl.....Help......Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenia A ploca?? 25.05.2006. 22:30 #6192

status: user
broj poruka: 13

xendza Beograd

Pa reci koju plocu imas! ja imam slicnu konfiguraciju overklokovala sam u biosu procesor ali samo na 2 Ghz.....a u drajveru za graficku imas opciju za overklokovanje. Nije tesko samo nisi instalirao mozda taj program.
ako ti treba pomoc javi se 064 415 82 76 Jelena pc serviser :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
agresorgsp ------------- 25.05.2006. 23:04 #6193

status: user
broj poruka: 140
Pise koja je ploca al evo ponovo..........DFI Nforce 4 ultra D lan party S939!!!!!!!!!!!!!!Pozzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenia Poz 26.05.2006. 14:09 #6200

status: user
broj poruka: 13

xendza Beograd

Cao Miloshe, sorry ali nemam kredita da ti odgovorim preko fona. Ako imas msn mozemo tamo da pricamo.....moj mail je xeniaamd@hotmail.com. Hmmm kako to da jedan serviser nezna da overklokuje grafichku i procesor? nisi bio na tim casovima :) Inace kad budes bio na msn u cimni me na fon da se konektujem pozzzz!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs