Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Virus
STRANA 1 OD 1
skeptik Virus 24.05.2006. 20:49 T1824

status: user
broj poruka: 31
Predjite na Linux i necete imati te probleme,a mozete i prokomentarisati da sam nasao rupu na saksiji,ali Vam se zivot nece svesti na paranoicno ciscenje i zastitu na racunaru,vec cete biti korisnik,sto i treba da budete,pozdrvljam Vas...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Lajnuks i ostale zabave 24.05.2006. 21:09 #6175

status: user
broj poruka: 6643
Lajnuks je u zapećku dok god MS Office ne bude jednako dobro radio na njemu kao i na Windows-u, kao i do trenutka kada broj naslova novih igrica bude bar približan onom koji se pojavljuje na Windows-u... ostalo je komunizam i utopija, a ja nemam još jedan život da ga straćim na nove lenji-marxi-tito-iste, pa bili i elektronski.
A, koliko god simpatisao lajnuks, toga ne nazirem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dejan0710 odgovor Pisku o Linux-u 15.10.2006. 22:07 #8933

status: user
broj poruka: 5
Mislim da je sustina u neznanju.To je isto kao kada 90% ljudi vozi auto,a sada treba da vozi kamion ili autobus,svako ko nezna ima prava da se ljuti.Sve komercijalne stvari koje podrzava WinXP zagorcavaju zivot svim njegovim korisnicima zbog kojih postoji toliko zakrpa kao na gumi za bicikle.Nema korisnika koji nije imao neku primedbu.Opravdavam nezainteresovanost za unapredjenje operativnog sistemu, tipa: "prelazak na bolje"Zivot Vam se svodi na skeniranje fajlova, umesto na kriscenje istih.Uzivajte....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs