Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
DEEP FREEZE problem
STRANA 1 OD 1
mlucky76 DEEP FREEZE problem 26.05.2006. 12:24 T1829

status: user
broj poruka: 16

Instalirao sam deep freeze u xp-u i NIKAKO nemogu da obrisem ista sa HDD-a niti da instaliram jer me posle restarta vraca u prethodno stanje.radio sam i system restore ,biu to ne pomazeJednostavno nemogu da menjam nista na njemu!!!!!!!!!!
Kako da ga izbrisem iz sistema bez popularnog format c:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE: 26.05.2006. 19:40 #6204

status: user
broj poruka: 736
Pojasni malo cemu sluzi taj DEEP FREEZE, i shta se tacno deshava.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Nazalost... 27.05.2006. 00:37 #6205

status: user
broj poruka: 327
Deep Freeze je jedan mnogo mocan program kada zeltie da sacuvate neki javni racunar od nezeljenog smeca koje ostavljaju desetine korisnika na njemu (npr. na fakultetima). U samom procesu instalacije mu kazes koju particiju hoces da stitis (zamrznes). Posle instalacije na toj particiji moze da snimas, brises sta god pozelis (cak i fajlove iz Windows direktorijuma) i sve to traje do prvog restarta. Posle ponovnog podizanja racunara ta particija se vraca u prvobitno stanje tj. u stanje u koje je bila posle instaliranja Deep Freeze programa.
Inace program nema smisla ako se njime stite sve particije na hard disku jer je posle toga racunar prakticno neupotrebljiv.
Meni je taj program dao drug da isprobam kao jedan vrlo dobar firewall i zayebo me za desetku. Sreca moja sto sam imao Backup Windowsa tako da je sve to proslo relativno bezbolno.

Odgovor: Ne gine ti Format C: Ako imas nesto vazno na C particiji narezi na diskovima ili prebaci na drugi hard kod nekog druga.

I za kraj preporuka za sve one koji bi malo hteli da se nasale sa nekim prijateljem jer prosto nema niceg boljeg od ovog programa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nnzz DEEP FREEZE 27.05.2006. 09:25 #6212

status: user
broj poruka: 1


DEEP FREEZE se brise sa hd-A UZ POMOC FAJLA KOJIM SI GA INSTALIRAO...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mlucky76 morao sam format 27.05.2006. 15:00 #6213

status: user
broj poruka: 16



nije mi dao nista da sacuvam niti da narezem.....kakva ispala.....odose podaci.....NA GRESKAMA SE UCI.......HVALA....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs